How Dental heath makes a happier dog
How Dental heath makes a happier dog
How Dental heath makes a happier dog

JAK ZDROWE ZĘBY WPŁYWAJĄ NA SZCZĘŚCIE PSA

Udostępnij

Psy eksplorują, jedzą i badają za pomocą swoich pysków, więc każdego dnia narażone są na różne formy bakterii. Ponieważ psy nie potrafią myć swoich zębów, to obowiązkiem właścicieli jest dbanie o ich zdrowie. W końcu zdrowie zwierzęcia zaczyna się od jego jamy ustnej. Codzienna pielęgnacja jamy ustnej pomaga twojemu psu żyć długo i zdrowo.

Zdrowe dziąsła i zęby psa korzystnie wpływają jego ogólne dobre samopoczucie. Bakterie związane ze brakiem higieny zębów u psa mogą powodować ból, dyskomfort i choroby, co oznacza, że czworonóg może mieć trudności w jedzeniu a nawet nie czerpać radości z aportowania – czyli może stać się bardzo nieszczęśliwym stworzeniem! Nieświeży oddech powodowany przez choroby zębów sprawi także, że towarzystwo twojego psa będzie mniej przyjemne. Co gorsza niedostateczna higiena jamy ustnej może prowadzić do problemów zdrowotnych potencjalnie szkodliwych dla nerek, serca i innych organów psa.

Rozumiemy, że jako kochający właściciel chcesz uniknąć tych problemów za wszelką cenę i sprawić, że twój pies będzie szczęśliwy i zdrowy.

Codzienna pielęgnacja zębów psa zapewnia nie tylko zdrowie i szczęście pupila, ale także pozwala uniknąć dodatkowych wizyt u weterynarza.

Pierwszym krokiem do zdrowia, a zarazem szczęścia psa jest przysmak Purina® DentaLife®. Purina® DentaLife® to innowacja w pielęgnacji psich zębów. Nasze przysmaki dentystyczne mają dającą się żuć porowatą teksturę oraz w unikalny sposób ukształtowane krawędzie – dowiedziono naukowo, że pomagają oczyszczać nawet trudno dostępne miejsca w jamie ustnej psa. Pyszny smak kurczaka sprawia, że PURINA DENTALIFE™ to smakołyk, który podczas żucia oczyszcza zęby psa.

Najlepiej żeby zęby psa były czyszczone codziennie, gdyż bakterie i kamień nazębny rozwijają się szybko przy braku odpowiednich zabiegów. Codziennie dawaj swojemu psu gryzak Purina® DentaLife® – im więcej czasu spędzi na jego żuciu, tym lepiej pies wyczyści sobie zęby.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak zauważyć choroby zębów u psów i zadbać o doskonałe zdrowie psich zębów, zapoznaj się z naszymi pozostałymi artykułami.

Packshot

CZYM JEST DENTALIFE?

Purina® DentaLife® to innowacyjny przysmak do codziennego stosowania, który czyści zęby twojego psa, dbając w ten sposób o zdrowe zęby i dziąsła oraz świeży oddech czworonoga.