Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Twój ulubieniec, nasza pasja

Witaj w bibliotece ras kotów Purina®

Bez względu na to, czy masz swoją ulubioną rasę kota, czy potrzebujesz odrobiny pomocy w wyborze, jesteśmy tu, aby pomóc Ci znaleźć idealnego czworonożnego przyjaciela.

Jeśli wiesz już, którą rasę chcesz wybrać, znajdź ją w naszej bibliotece ras.

cat
Paws

Znalezienie odpowiedniej rasy

W Purina wierzymy, że zwierzętom i ludziom żyje się lepiej, gdy są razem. Posiadanie kota może oznaczać szczęśliwe i satysfakcjonujące życie, ale do Ciebie należy odpowiedzialność, by dla Waszego wspólnego dobra, dokonać właściwego wyboru.

cat
Paws

Mniej pytań, więcej konkretów

W Purina zebraliśmy ekspertów z zakresu żywienia, zdrowia i zachowań zwierząt, dzięki czemu zadajemy właściwe pytania i pomagamy w znalezieniu odpowiedniego kota.

cat
Paws

Rasy czyste i mieszane

Większość kotów to mieszańce, krzyżówki wielu różnych ras - nierzadko występujące przez wiele kolejnych pokoleń. Ten niejasny rodowód powoduje, że charaktery naszych kotów są wykształcone w większym stopniu przez wychowanie niż przez ich kocią naturę. Nasza biblioteka ras specjalizuje się w kotach ras czystych.

cat
Paws

Większy wybór i elastyczność

Rozumiemy, jak różne są więzi między ludźmi i zwierzakami domowymi. Pokażemy Ci, które rasy wydają się najbardziej odpowiednie dla Ciebie. Mamy nadzieję, że nasze narzędzie pomoże Ci w poszukiwaniach idealnego kota.

Jeśli wiesz już, którą rasę chcesz wybrać, znajdź ją w naszej bibliotece ras.