Twój ulubieniec, nasza pasja
Pies i kot na kolanach właścicieli

Opieka nad zwierzętami

W Purina mamy wszystko, co musisz wiedzieć o zwierzętach! Niezależnie czy to szczeniak, kocię czy starszy towarzysz, nasi eksperci pomogą w kwestiach związanych z zachowaniem i zdrowiem.

Opieka nad kotem

Opieka nad kotem potrafi być wyzwaniem, więc przyda Ci się pomoc eksperta. 

Zobacz artykuły Purina dotyczące żywienia kota, zachowania, rozwoju i zdrowia.

Opieka nad psem

Częścią opieki nad psem jest zrozumienie jego potrzeb. Zobacz porady ekspertów Purina dotyczących żywienia, zachowania, zdrowia i treningu. Zobacz artykuły poniżej.

Dowiedz się wiecej

Kot z weterynarzem za
Porady Purina
Zdrowie i opieka
Niezależnie z jakim problemem zdrowotnym aktualnie się borykasz, nasi eksperci chętnie Ci pomogą. Zobacz nasze artykuły dotyczące zdrowia.
Pies czekający na jedzenie w misce
Porady Purina
Karmienie i odżywianie
Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy zmienić jedzenie na karmę dla dorosłych zwierząt czy jak często karmić swojego ulubieńcac, mamy wszystkie odpowiedzi. Zobacz nasze artykuły o karmieniu i odżywianiu.
Kot i pies bawiący się zabawkami
Porady Purina
Zachowanie i trening
Zachowanie zwierząt może zmieniać się z psotnika aż do oznak poważniejszego problemu. Zobacz nasze artykuły o zachowaniu zwierząt i jak lepiej je zrozumieć. Dowiesz się również, kiedy należy skontaktować się ze specjalistą.
Czekoladowy labrador senior z głową w rękach właścicieli
Porady Purina
Senior
Pomóż swojemu zwierzęciu seniorowi żyć pełnią życia.
Zespół CES

Kontakt

Jesteśmy tu by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - małe lub duże, całkowicie poważne albo te trochę mnie. Działamy od poniedziałku do piątku, pomiędzy 7:00 a 19:00.