Twój ulubieniec, nasza pasja
Off
Kobieta wyprowadzająca psa na zewnątrz

O nas

Kierujemy się przekonaniem, że zwierzętom i ludziom razem jest lepiej.

Nasza historia

Więź zwierząt i ludzi jest unikalna. Zbudowana na wspólnym towarzystwie, doświadczeniach i miłości - inspiruje nasze przekonanie, że wspólne życie zwierząt i ludzi jest bogatsze. Dlatego od ponad 125 lat pracujemy nad pełną smaku, wzbogacającą karmą dla kotów i psów w każdym wieku.

Nasze portfolio składa się z uwielbianych marek, które codziennie trafiają do milionów misek. Oferujemy szeroki wybór ze względu na cenę i jakościowe odżywianie - od dobrego do fantastycznego. Dokładamy też wszelkich starań, by zbalansowane odżywianie było dostępne dla każdego.

Jako miłośnicy zwierząt i ich właściciele, zdajemy sobie sprawę w jaki sposób jakościowe odżywianie wpływa na zdrowie i szczęście zwierząt. Budowanie bogatszego życia zwierząt i ich właścicieli, to zadanie które realizujemy najlepiej i powód dla którego istniejemy.

Zwierzętom i ludziom razem jest lepiej.

Nasz cel

Globalny cel Purina: Budowanie bogatszego życia dla zwierząt i ludzi, którzy je kochają. Nasz cel wynika z dziedzictwa i naszych przekonań: Kiedy ludzie i zwierzęta się związują, życie staje się bogatsze. #WeAreBetterWithPets to podsumowanie naszej eksperckości i odniesienie do wyzwań w otaczającym nas świecie. To motywacja, która inspiruje nas każdego dnia.

Nasza ambicja

Aby Purina była liderem zaufania w kategorii PetCare w Europie, stale słuchamy naszych partnerów - kwestii istotnych dla nich, pytań czy wątpliwości, ale również priorytetów na których powinnismy się skupić.

Nasza wizja

Zmieniamy Purina z firmy produkującej karmę dla zwierząt w ekosystem pet care. Dlatego też cały czas szukamy nowych sposobów na dostarczenie najlepszego doświadczenia dla właścicieli zwierząt i wpływania na bogatsze życie naszych ulubieńców.

Aby jak najwięcej ludzi mogło doświadczyć cudownych benefitów jakie zwierzęta wprowadzają do naszego życia, łączymy naszą eksperckość i wzmacniamy portfolio z nowymi modelami biznesowymi czy współpracami.

Kobieta trzymająca kota
Zobowiązania Purina
Żywienie jest w centrum tego, czym się zajmujemy. Ale to nie wszystko. Chcemy wykraczać poza ten aspekt. Angażujemy się w ważne działania dla zwierząt, dla ludzi, którzy je kochają, i dla planety, którą dzielimy, realizując 6 podjętych przez nas zobowiązań.
Zespół CES

Kontakt

Jesteśmy tu by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - małe lub duże, całkowicie poważne albo te trochę mnie. Działamy od poniedziałku do piątku, pomiędzy 7:00 a 19:00.