about-us

Przez ponad 80 lat kierowaliśmy się przekonaniem, że zwierzętom i ludziom lepiej jest razem.

O Nas

​​​​​​​​​​​​​​Nasze zainteresowanie najwyższą jakością karmy dla zwierząt wynika z tego, że kochamy zwierzęta tak mocno, jak Ty. Zwierzęta są w naszych domach, a nawet siedzą przy nas, gdy pracujemy w naszych biurach.

Nasza miłość i szacunek do zwierząt wykracza poza dopracowywanie ich żywienia i przekłada się na badanie takich dziedzin jak dobrostan zwierząt i praca nad zwiększaniem świadomości ich potrzeb i odpowiedzialnej opieki nad ulubieńcem. Jesteśmy przekonani, że silna więź ze zwierzętami przynosi wiele korzyści i na wiele unikalnych sposobów zwierzęta domowe mogą czynić silniejszymi nasze rodziny i zbliżać nasze społeczności.

W naszym zespole zrzeszamy ludzi zaangażowanych i z pasją, aby mieć pewność, że Nestlé PURINA jest wspaniałym miejscem pracy. Od samego wejścia możesz dostrzec, że nasz świat kręci się wokół zwierząt, czy to spoglądając na obrazy na ścianach, czy też widząc psy i koty, które mogą pracownikom towarzyszyć w pracy.

W niektórych krajach Nestlé PURINA jest uznawana za ”Najlepsze Miejsce do Pracy”. W 2012 roku Nestlé PURINA uznana została za najlepsze miejsce do pracy w St. Louis (USA) przez St. Louis Post Dispatch, a w 2011 r. Serwis Glassdoor.com określił nas mianem najlepszego przedsiębiorstwa pod względem zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Jesteśmy dumni z faktu, że pomagamy naszym pracownikom być szczęśliwymi, co jest odzwierciedlane także w opiniach pracowników odnośnie zadowolenia i satysfakcji w pracy także w Polsce.​

Dążymy do nieustającej doskonałości w rozwijaniu dziedziny żywienia zwierząt i w prowadzeniu wiodących w branży badań nad dobrostanem zwierząt. Jest to dla naszej firmy bodziec, aby z roku na rok robić coraz więcej. Każdego dnia ciężko pracujemy dla Twoich zwierząt i uwielbiamy to robić.

about-us-side-image

PURINA® Dziękujemy!

W PURINA® wierzymy, że życie jest bogatsze, kiedy zwierzęta i ludzie są razem. Dlatego, chcieliśmy podzielić sięz Wami, jak bardzo zwierzęta inspirują nas każdego dnia

Eksperci w żywieniu zwierząt

W PURINA® wierzymy, że życie jest bogatsze, kiedy zwierzęta i ludzie są razem. Jeśli chodzi o żywienie zwierząt domowych, staramy się nie tylko spełniać normy, ale je przekraczać. Nasze badania począwszy od zdrowia jamy ustnej, aż do zdrowia kognitywnego, wpływają na ulepszenia żywienia zwierząt. Dzięki naszej wiedzy, jesteśmy w stanie dostarczać różnorodnych diet, które spełniają specyficzne potrzeby żywieniowe związane ze stylem życia lub etapem rozwoju zwierzęcia. ​ Zobacz film, aby zrozumieć, dlaczego uważamy, że nasze podejście do odżywiania prowadzi do polepszania życia zwierząt.