Twój ulubieniec, nasza pasja

DENTALIFE®
dla psów.

Codzienna pielęgnacja zębów Twojego psa.

Purina Dentalife® czyści naturalnie, nie chemicznie...

...dzięki naturalnemu działaniu czyszczącemu, które zachęca do żucia i naśladuje fizyczne szczotkowanie zębów. Jego porowata konsystencja, kształt i wymiary umożliwiają czyszczenie nawet trudno dostępnych tylnych zębów, które są bardziej podatne na gromadzenie się płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Smakuje tak pysznie, że Twój pies będzie nim zachwycony!
Jedyne, co musisz zrobić, to dawać mu go codziennie. I wszystko, co musi zrobić Twój pupil, to pogryźć.

baner Dentalife mobile
Dentalife

DENTALIFE® dla psów.

Codzienna pielęgnacja zębów Twojego psa.

Dostarczone przez Dentalife®

pies ze smakołykiem
Dentalife® Daily
Codziennie jedna przekąska stomatologiczna. To wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o zdrowie jamy ustnej swojego psa. Naukowo udowodniono, że Dentalife® zmniejsza odkładanie się kamienia nazębnego w ciągu 28 dni. Rozwiązanie łatwe dla Ciebie i dobre dla zębów Twojego psa.
Dentalife ActivFresh
Dentalife® ActivFresh®
Zwalcz nieświeży oddech u jego źródła, stosując codziennie Dentalife® ActivFresh®. Dzięki wyselekcjonowanej mieszance miodu i naturalnej spiruliny, w połączeniu z prążkowaną, porowatą strukturą, Dentalife® ActivFresh® wykazuje naukowo udowodnione działanie zwalczające bakterie powodujące nieświeży oddech. To dobra wiadomość dla Ciebie… i zła dla bakterii!
dentalife kompozycja 2
Dlaczego Dentalife®?
Jest wiele powodów, dla których warto wybrać Dentalife® dla zdrowia jamy ustnej Twojego psa. Dzięki swojej prążkowanej, porowatej strukturze i naturalnemu działaniu czyszczącemu, Dentalife® ogranicza odkładanie się kamienia nazębnego w ciągu 28 dni, czyszcząc nawet głęboko osadzone zęby. Ma niską zawartość tłuszczu i nie zawiera dodatku aromatów, barwników ani cukru. Wszystko po to, aby Twój pies dostawał to, co dla niego dobre, już od chwili, gdy zanurzy zęby w Dentalife®.

Przeglądaj asortyment