Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Twoje Zwierzę, Nasza Pasja

Witaj w bibliotece ras psów Purina®

Bez względu na to, czy masz swoją ulubioną rasę psa, czy potrzebujesz odrobiny pomocy w wyborze, jesteśmy tu, aby pomóc Ci znaleźć idealnego czworonożnego przyjaciela.

Jeśli wiesz już, którą rasę chcesz wybrać, znajdź ją w naszej bibliotece ras.

dog
Paws

Znalezienie odpowiedniej rasy

W PURINA® wierzymy, że zwierzętom i ludziom żyje się lepiej gdy są razem. Posiadanie psa może oznaczać szczęśliwe i satysfakcjonujące życie, ale znalezienie odpowiedniego jest Twoim obowiązkiem – dla dobra Twojego i Twojego psa.

dog
Paws

Dopasowanie stylu życia do potrzeb

Wszystkie psy mają swoją własną, niepowtarzalną osobowość, ale mają pewne instynkty i zachowania, z którymi się rodzą. Jeśli szczenię jest szczekliwe, może nauczyć się zachowywać ciszej, ale musisz być przygotowany na poświęcenie czasu i cierpliwości przy wielu godzinach nauki, ponieważ milczenie może być sprzeczne z jego naturą. Nasza biblioteka ras pomoże Ci dopasować naturalne predyspozycje psa do Twojego stylu życia. Jeśli Ty i Twój pies lubicie podobne rzeczy, będzie bardziej prawdopodobne, że będziecie wieść szczęśliwe, satysfakcjonujące życie razem.

dog
Paws

Mniej pytań, więcej konkretów

W Purina® zebraliśmy ekspertów w zakresie żywienia, zdrowia i zachowań zwierząt, dzięki czemu zadajemy właściwe pytania i pomagamy znaleźć odpowiedniego psa dla Ciebie.

dog
Paws

Krzyżówki i rasy mieszane

Wybór krzyżówek, które łączą w sobie wygląd i osobowość dwóch różnych ras czystych, jest również dobrym rozwiązaniem, nawet jeśli trudniej jest określić, która rasa będzie miała większy wpływ na wygląd i osobowość Twojego psa. Rasy mieszane, znane także jako kundle, krzyżówki lub „kundle czystej krwi”, wywodzą się w dużej mierze od psów bez rodowodu, z przewagą bogatszej puli genetycznej, co często czyni je zdrowszymi. Schroniska dla zwierząt i organizacje ratownicze są doskonałym źródłem psów ras czystych i mieszanych, szukających kochających domów, a personel schroniska pomoże Ci znaleźć psa, który poruszy Twoje serce i spełni Twoje potrzeby.

dog
Paws

Większy wybór i elastyczność

Rozumiemy, jak różne są więzi między ludźmi i zwierzakami domowymi, dlatego pokażemy Ci, które rasy wydają się najbardziej odpowiednie do Twoich preferencji. Mamy nadzieję, że to narzędzie będzie dla Ciebie pomocne lub podsunie Ci pomysły, które nadadzą właściwy kierunek Twoim poszukiwaniom.

Jeśli wiesz już, którą rasę chcesz wybrać, znajdź ją w naszej bibliotece ras.