Twój ulubieniec, nasza pasja
Off
Mężczyzna i pies biegający po plaży

Nasz wpływ

Dokładamy wszelkich starań, by ludzie i ich zwierzęta mogli być szczęśliwsi - poprzez pomoc w rozwoju społeczności i zarządzanie zasobami na przyszłość.

Landscape infograpic

Obszary naszej działalności

Indywidualności, rodziny i zwierzęta

Każdy właściciel chce, żeby jego zwierzę mogło cieszyć się długim, zdrowym i szczęśliwym życiem. Jako lider kategorii PetCare bezustannie podnosimy standardy żywienia zwierząt, zdrowia i well-being.

Społeczeństwo

Wierzymy, że więź człowieka i zwierzęcia ma ogromne zalety. Dlatego każdego dnia pracujemy nad wzmocnieniem roli zwierząt w społeczeństwie, poprzez inicjatywy i rozwiązania wzbogacające życie samych zwierząt oraz ludzi, którzy je kochają.

Planeta

We współpracy z naszymi partnerami pracujemy nad zrównoważonym wykorzystaniem naturalnych zasobów i zerowym wpływem na środowisko, pochodzącym z naszej działalności.

Dowiedz się więcej

Kobieta trzymająca kota
Nasz wpływ
Nasze zobowiązania
Po raz pierwszy podjęliśmy 10 Zobowiązań Purina w Społeczeństwie w 2016. Od tamtego czasu pracujemy nieustannie nad ich realizacją. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat naszych osiągnięć i aktualnych postępów.
Kobieta z beagle pracuje na laptopie
Nasz wpływ
Pets At Work
Chcemy pomóc w rozwoju przyjaznej zwierzętom przestrzeni w miejscu pracy.
Pies i kot na kolanach właścicieli
Poznaj Purina
O nas
Przez ponad 125 lat kierowaliśmy się przekonaniem, że zwierzętom i ludziom razem jest lepiej.
Zespół CES

Kontakt

Jesteśmy tu by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - małe lub duże, całkowicie poważne albo te trochę mnie. Działamy od poniedziałku do piątku, pomiędzy 7:00 a 19:00.