Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Twój ulubieniec, nasza pasja
Wszystkie marki Purina

Dumni z naszych marek

Błyszczące oczy, połyskujące futro i chęć do zabawy, to jasne oznaki zdrowego zwierzaka, który ma odpowiednią dietę. Dlatego cały czas pracujemy nad rozwojem naukowym związanym ze zdrowiem i odżywianiem zwierząt. Z Purina Twój ulubieniec będzie szczęśliwy, zdrowy i silny.

Nasze marki karm dla kotów

Kot Felix
Felix
Aby zaspokoić wysokie wymagania wszystkich sprytnych kotów, takich jak FELIX, mamy gamę produktów, którym nie można się oprzeć: smaczne dania, które wyglądają, jak jedzenie, które mogłbyś przygotować sam, lub inne, które zaskakują pysznymi galaretkami.
Gourmet biały kot
Gourmet
Produkty Gourmet tworzone są z zachowaniem najwyższych standardów, by zaspokoić podniebienia wszystkich kocich koneserów. Szeroka gama smaków i tekstur w różnych wariantach - wszystkie w wygodnych opakowaniach idealnych na jeden posiłek.
Purina One szary kot
Purina ONE
Produkty Purina ONE zostały specjalnie opracowane przez dietetyków i lekarzy weterynarii, tak aby wspomóc rozwój Twojego kota na każdym etapie jego życia. Z upływem czasu wymagania żywieniowe Twojego kota będą się zmieniać w zależności od wieku, stylu i warunków życia. Dzięki PURINA ONE znajdziesz odpowiednią karmę dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twojego kota.
Friskies
Friskies®
Niepowtarzalna osobowość Twojego kota wnosi do Twojego domu coś wyjątkowego, dodając Ci energii, radości i rodzinnego ciepła. By utrzymać Twojego kota zdrowego i szczęśliwego, karma Friskies® zawiera zbilansowaną formułę.
Kot Pro Plan
Pro Plan
PRO PLAN® jest pełnoporcjową i zbilansowaną karmą dla kotów, która dostarcza im najwyższej jakości składników odżywczych o naukowo udowodnionych benefitach zdrowotnych na każdym etapie jego życia. Karmy PRO PLAN® zostały opracowane z dokładnie wyselekcjonowanych, łatwych do strawienia, najwyższej jakości składników. Nasz zespół 350 lekarzy weterynarii i dietetyków udowodnił, że specjalne połączenie składników odżywczych może wpłynąć na długotrwałe zdrowie kotów. To połączenie składników stawia PRO PLAN w czołówce marek karm dla kotów.
Pro Plan Veterinary Diets
Pro Plan Veterinary Diets
Purina® dostarcza unikatowe rozwiązania wspomagające zwierzęta w procesie leczenia od 30 lat. Nasze karmy weterynaryjne są dostępne jako podręczna, kompletna i skuteczna linia karm o specjalnie skomponowanym składzie, o sprawdzonej skuteczności w danych sytuacjach klinicznych
Cat Chow®
Cat Chow®
Naturalny wybór niesamowitych kotów Niezależnie od tego czy poszukujesz odpowiedniej diety dla swojego nowego kocięcia, czy pokarmu dostosowanego do specjalnych potrzeb Twojego kota, nasze najwyższe standardy kontroli jakości pozwolą Twojemu kotu czerpać radość z codziennego pysznego i zdrowego posiłku.

Nasze marki karm dla psów

Purina ONE Mini
Purina ONE Mini
Stworzona przez ekspertów Purina, karma Purina ONE® Mini <10 kg zapewnia zaawansowane żywienie dopasowane do szczególnych potrzeb małego psa.
Pro Plan
Pro Plan
Każda formuła żywieniowa PRO PLAN® jest wynikiem lat badań prowadzonych przez lekarzy weterynarii i dietetyków, którzy dzielą z Tobą zaangażowanie w zdrowie i dobre samopoczucie psa.
Pro Plan Veterinary Diets
PRO PLAN Veterinary Diets
Purina® dostarcza unikatowe rozwiązania wspomagające zwierzęta w procesie leczenia od 30 lat. Nasze diety weterynaryjne są dostępne jako podręczna, kompletna i skuteczna linia karm o specjalnie skomponowanym składzie, o sprawdzonej skuteczności w danych sytuacjach klinicznych.
Adventuros
Adventuros
Odkryj Purina AdVENTuROS! Wszystkie psy kochają przygodę. Nieważne, czy chodzi o pełne przeszkód bieganie po lesie, czy o aportowanie na plaży, czy też zabawę w chowanego po domu, wszystkie psy żyją przygodą – dużą i małą! Dlatego stworzyliśmy Purina AdVENTuROS – przepyszne p​rzekąski o dzikich smakach i wyjątkowej teksturze, które zaspokoją głód przygody!
Dentalife
Dentalife
Utrzymanie w zdrowiu zębów Twojego psa to codzienne wyzwanie, którego realizacja wpływa pozytywnie na jego zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego eksperci Purina stworzyli gryzaki dentystyczne dla psów Purina® DentaLife®, które wspomagają higienę nawet tych głęboko położonych zębów.
Friskies
Friskies®
W dniu, w którym w Twoim domu pojawił się pies, podjąłeś zobowiązanie. Obietnicę opieki, odpowiedniego karmienia i wspierania szczęśliwego i zdrowego, pełnego witalności życia Twojego psa. My podjęliśmy to samo zobowiązanie w drużynie Friskies®. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, Friskies® od pokoleń karmi każdego dnia szczęśliwe i zdrowe psy zbilansowanym, smacznym oraz wysokiej jakości jedzeniem.
Dog Chow
Dog Chow
Marka Dog Chow rozumie i szanuje psy, które cieszą się zdrowym, szczęśliwym i aktywnym życiem: niezależnie, czy jest to bieganie w górach, ekscytująca przeprawa przez rzekę, czy spacer w parku.
Off