Twój ulubieniec, nasza pasja
Off
Pies i kot bawiący się

Znajdź zwierzaka

Wzięcie nowego zwierzaka jest ekscytujące! Niezależnie czy potrzebujesz pomocy z wybraniem odpowiedniej dla siebie rasy, imienia, zrozumienia kosztów i benefitów czy wreszcie podjęcia decyzji o adopcji lub kupnie - mamy dużo wiedzy, by najlepiej Ci doradzić.

Znajdź psa

Tak jak przy każdej ważnej decyzji, odpowiednie przygotowanie się do wzięcia nowego szczeniaka da Ci pewność, że wybrałeś rasę odpowiednią dla siebie i swojego stylu życia.

Znajdź kota

Decyzja by wziąć nowego kota może zrodzić wiele pytań. Jaką rasę wybrać? Czy jesteś w stanie poradzić sobie 

Dowiedz się więcej

Psy siedziały patrząc w przeciwne strony
Idealny dla Ciebie
Typy psów
Różne rasy psów mają inne potrzeby. Niezależnie od tego czy szukasz psa gończego, myśliwskiego czy rasę toy, mamy sporo porad jak wybrać rasę idealnie dopasowaną do Ciebie.
Pies patrzący na właściciela
Idealna rasa dla Ciebie
Rasy psów
Kiedy ras psów jest tak wiele, wybór odpowiedniej dla siebie może być trudny. Nasza Biblioteka Ras Psów pomoże Ci dobrać psa odpowiedniego do Twoich potrzeb i stylu życia.
Brązowe i rude koty pręgowane siedzące na kanapie
Rady Purina
Typy kotów
Szukasz rodzinnego kota? A może jesteś zdecydowany na czarnego kota? Potrzebujesz hipoalergiczną rasę? Nasz przewodnik pomoże znaleźć Ci odpowiednią rasę.
Dwa koty siedzące na kanapie
Rady Purina
Rasy kotów
Od swojego powstania, Purina była pionierem innowacji w odżywianiu - by psy i koty mogły cieszyć się lepszym, dłuższym życiem. Posiadanie kota potrafi być bardzo wdzięczne, ale to też duża odpowiedzialność. Sprawdź jaka rasa najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.
Zespół CES

Kontakt

Jesteśmy tu by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - małe lub duże, całkowicie poważne albo te trochę mnie. Działamy od poniedziałku do piątku, pomiędzy 7:00 a 19:00.