Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Twój ulubieniec, nasza pasja
Kot oglądający się przez ramię

Nasze badania

Historia innowacji przez lata

Skupienie się na nauce o żywieniu zwierząt i jej oddziałowywaniu na zdrowie trwa w Purina już prawie od wieku. Przełomy, które osiągneliśmy, na stałe zmieniły standardy rynku.

Chociaż znalezienie informacji o żywieniu zwierząt nigdy nie było łatwiejsze, to trafienie na rzetelne źródło bywa ciężkie. Dlatego też w 2018 roku uruchomiliśmy Instytut Purina - instytucję mającą na celu dzielenie się badaniami o żywieniu ze specjalistami weterynarii, by nasze zwierzęta mogły cieszyć się dłuższym, lepszym życiem.

Instytut Purina dba o dzielenie się przełomowymi badaniami, nad którymi pracuje ponad 500 naukowców i specjalistów w dziedzinie opieki nad zwierzętami. Pracują oni w sieci 8 ośrodków badawczo-rozwojowych. Nasz zespół badaczy jest niezrówany jeśli chodzi o ilość zaangażowanych osób oraz szeroki wachlarz specjalizacji - ekspertów od żywienia, weterynarzy, behawiorystów, immunologów, chemików, biologów molekularnych czy specjalistów od genomiki i bioinformatyki.

 

Czujemy się silni w tym obszarze. Nigdy się nie poddamy. Nigdy nie będziemy w sytuacji, gdy będziemy uczyli się wystarczająco dużo, ale też nigdy nie będziemy wiedzieli za dużo. Dlatego cały czas staramy się poprawiać dobrostan zwierząt.

Będąc częścią Nestlé, największej na świecie firmy zajmującej się jedzeniem i odżywianiem, mamy niepowtarzalne szanse na zgłębianie związku pomiędzy zdrowiem człowieka i zwierzęcia. Poprzez dzielenie się ekspercką wiedzą wśród naszych zespołów naukowych, Instytut Purina był w stanie wdrożyć najważniejsze wnioski w takich kategoriach jak probiotyki czy zapobieganie spadku funkcji poznawczych.

Nasze dziedzictwo naukowe

Zespół CES

Kontakt

Jesteśmy tu by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - małe lub duże, całkowicie poważne albo te trochę mnie. Działamy od poniedziałku do piątku, pomiędzy 7:00 a 19:00.

Off