Twój ulubieniec, nasza pasja
Off
Purina_PL_banner_3_mobile

Nasze programy o opiece

Zapisz się, by uzyskać porady na każdy etap Twojej drogi jako opiekun.

Zapisz się do naszego specjalnego programu, by uzyskać eksluzywne materiały od Purina.

Niezależnie czy potrzebujesz porady eksperta czy zniżki na ulubione produkty Purina, nasz newsletter to wsparcie dla każdego opiekanu zwierząt.

Więc jeśli jesteś właścicielem kota, psa, lub właśnie do Twojej rodziny dołączył jej najmłodszy członek, zobacz do jakiego newslettera warto się zapisać.

Better together logo
Newsletter
Better Together
Dostaniesz od nas porady, ciekawostki, wyzwania i wiadomości ze świata zwierząt. Pokażemy Ci jak zaangażować się w kreatywne gry, ekscytujące projekty i fantastyczne newsy od naszych partnerów. O wszystkich nowościach i zniżkach dowiesz się jako pierwszy!​
mały słodki piesek
Growing Pup
Nowi właściciele szczeniąt mają wiele do nauki, ale z naszą pomocą przyjdzie to dużo łatwiej. Regularnie dostaniesz od nas wskazówki i porady, jak pomóc swojemu szczeniakowi wyrosnąć na szczęśliwego i zdrowego psa. Poruszymy kwestie snu, socjalizacji, wymiany zębów czy treningu – staraliśmy się omówić najważniejsze zagadnienia, z którymi zmierzycie się w pierwszym roku. Zainspirujemy Cię do bycia najlepszym psim rodzicem, jakim tylko możesz być! Zaczynamy?
Zespół CES

Kontakt

Jesteśmy tu by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - małe lub duże, całkowicie poważne albo te trochę mnie. Działamy od poniedziałku do piątku, pomiędzy 7:00 a 19:00.