BIAŁKO

Białko wchodzi w skład każdej naszej receptury, dzięki czemu stanowi solidną podstawę żywienia twojego zwierzaka.

WĘGLOWODANY

Wybieramy wyłącznie te źródła węglowodanów, które dostarczają zwierzętom zrównoważony poziom energii.

TŁUSZCZE I OLEJE

Stosujemy wyłącznie tłuszcze i oleje bogate w składniki odżywcze o potwierdzonym korzystnym działaniu na zdrowie zwierząt.

SMAK, KONSYSTENCJA I RÓŻNORODNOŚĆ

Wierzymy, że wyjątkowy smak odgrywa ważną rolę w budowaniu długotrwałego zdrowia.

SKŁADNIKI FUNKCJONALNE

Wykorzystujemy moc składników funkcjonalnych, by wspierać zdrowie zwierząt.

WITAMINY

Wybieramy zrównoważone połączenie witamin w oparciu o urozmaicone profile składników odżywczych.

MINERAŁY

Minerały są niezbędnymi elementami zdrowej, zrównoważonej diety.

ANTYOKSYDANTY

Stosujemy antyoksydanty, aby zachować świeżość produktów oraz zapewnić najwyższe standardy wartości odżywczej i oceny organoleptycznej.

WSPIERAMY PRZEJRZYSTOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW

Jesteśmy oddani budowaniu przejrzystości

W Purina umożliwiamy konsumentom dokonywania świadomych wyborów. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych i przejrzystych informacji nie tylko dla składników z naszych karm dla psów i kotów, ale w całym naszym łańcuchu dostaw. Właśnie dlatego promujemy przejrzystość w całym asortymencie naszych produktów, jako jedno z naszych zobowiązań Purina w Społeczeństwie.

Dowiedz się więcej

Pytasz? Odpowiadamy!

Czy masz więcej pytań na temat tego, w jaki sposób produkujemy nasze karmy, tworzymy nasze produkty lub jaki mamy wpływ na środowisko i naszą planetę? Znajdź otwarte i szczere odpowiedzi na swoje pytania od naszych pracowników, w ramach naszego zobowiązania wobec społeczeństwa do większej przejrzystości działania.

Dowiedz się więcej

WDRAŻANIE ODPOWIEDZIALNEGO POZYSKIWANIA SUROWCÓW

Zobowiązani do wdrożenia odpowiedzialnego pozyskiwania surowców

Coraz więcej właścicieli zwierząt chce wiedzieć, skąd pochodzą nasze składniki w karmach Purina i jaki wpływ na środowisko może mieć ich pozyskiwanie. W Purina dokładamy wszelkich starań, aby nasi dostawcy wytwarzali surowce wysokiej jakości, dlatego też wdrożyliśmy odpowiedzialne pozyskiwanie surowców jako jedno z naszych zobowiązań w Purina w społeczeństwie.

Dowiedz się więcej

Nasza filozofia żywieniowa

Potrzeby żywieniowe psów i kotów są wyjątkowe. Uważamy że właściwe odżywianie, zaczyna się od zrozumienia składników odżywczych, a nie tylko analizie surowców wchodzących w skład karmy dla kotów lub psów.Odpowiednie żywienie ma tę moc, aby pomóc wszystkim zwierzętom cieszyć się lepszym i dłuższym życiem.

Dowiedz się więcej