Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Twój ulubieniec, nasza pasja
Purina ONE® Dog Mini
Zaawansowana, dostosowana dieta ukierunkowana na widoczną poprawę zdrowia u bardzo małych psów na wszystkich etapach życia.

Nasze doświadczenie​

Karmy dla psów PURINA ONE Mini zostały opracowane przez lekarzy weterynarii i dietetyków i zawierają wysokiej jakości składniki, starannie wyselekcjonowane z myślą o zdrowiu całego organizmu. Zapewniają doskonałą dietę dostosowaną do potrzeb i rozmiaru Twojego psa. Głównym składnikiem jest mięso lub ryba, dzięki czemu karma jest zarówno smaczna, jak i pożywna. Zatem niezależnie od tego, czy wybierzesz karmę suchą czy mokrą, Purina ONE Mini gwarantuje widoczną poprawę stanu zdrowia każdego dnia, dziś i jutro.​

Nasze żywienie
Purina ONE Dog
Stworzone z unikalnej mieszkanki składników, z najwyższą starannością. Karmy dla psa Purina ONE przygotowujemy z myślą o zdrowiu Twojego czworonożnego przyjaciela.

Zapoznaj się z ofertą dostosowaną do potrzeb małego psa​

Purina ONE® Mini
Zapoznaj się z ofertą suchych karm dla psów mini/małych​
Karma jest dostosowana do wyjątkowych potrzeb Twojego małego psa, a jej głównym składnikiem jest mięso lub ryba. Dostępne w wersji dostosowanej zarówno do stylu życia, jak i etapu życia.
Purina ONE® Mini​
Zapoznaj się z ofertą mokrych karm dla psów mini/małych​
Twój mały pies może również delektować się mokrą karmą Purina ONE Mini w wersji w sosie. Zapoznaj się z ofertą mokrych karm, obejmującą smaczne, specjalnie dostosowane i pożywne posiłki.​

Poznaj naszą różnorodność:​

Każdy pies jest inny. To dlatego karma Purina ONE Mini jest dostępna w różnych wersjach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Twojego malutkiego psa. Purina ONE Mini Adult dla dorosłych psów to pożywny i smaczny posiłek opracowany specjalnie z myślą o psach powyżej pierwszego roku życia. Purina ONE Mini Active zapewnia niezbędną dawkę energii psom szczególnie aktywnym, a Purina ONE Mini Sensitive została stworzona z myślą o delikatnym przewodzie pokarmowym i wrażliwej skórze małych psów.

Wszystkie odmiany są dostępne w wariancie suchym i mokrym.​

Zapoznaj się z ofertą karm dla psów Purina One Mini:​