Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Twój ulubieniec, nasza pasja
Jak Purina® DentaLife® pomaga Twojemu psu

W jaki sposób produkt PURINA® DENTALIFE® pomaga twojemu psu

Zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć! Zdrowe zęby psa to powód do zadowolenia pupila i jego opiekuna. Dbanie o higienę jamy ustnej psa to również rzadsze wizyty u weterynarza!

Z tego powodu opracowujemy nowe, lepsze metody wspierające zdrowie twojego pupila.

Dbanie o zęby psa nie tylko pomoże zapobiegać nieświeżemu oddechowi, ale też zmniejszy ryzyko chorób zębów.

Badania wykazują, że bakterie znajdujące się pod dziąsłami psa mogą przemieszczać się do serca, nerek i wątroby. 85% wszystkich zwierząt domowych cierpi na choroby przyzębia, zanim osiągną 3 rok życia, dlatego dbanie i czyszczenie zębów psa jest tak ważne.

Żaden właściciel zwierzęcia nie lubi patrzeć, jak jego ulubieniec cierpi, więc jeśli dołożysz starań i zadbasz o zdrowie jamy ustnej, ograniczysz ryzyko bolesnej utraty zębów.

W jaki sposób produkt Purina® DentaLife® pomaga tobie i twojemu psu?

Choroby zębów zwykle zaczynają się od nagromadzenia płytki nazębnej, która później zamienia się w kamień. To prowadzi do powstawania niewielkich kieszonek na granicy dziąseł i zębów, w których gromadzą się bakterie i resztki żywności. Produkt Purina® DentaLife® ma unikalny kształt z 8 różnymi krawędziami, które czyszczą zęby psa aż do linii dziąseł, chroniąc przed gromadzeniem się płytki nazębnej. Wszyscy wiemy, że psy uwielbiają żuć, więc dlaczego nie dać im do żucia czegoś, co pomoże zadbać o ich zdrowie?

Produkt Purina® DentaLife® pomoże w czyszczeniu trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej psa. Naukowo potwierdzona redukcja gromadzenia się kamienia nazębnego w ciągu 28 dni codziennego stosowania*. Dodatkowo pomaga dbać o zdrowy oddech psa.

Zdrowo i ze smakiem! Gryzak Purina® DentaLife®nie zawiera sztucznych aromatów ani barwników, a dzięki odpowiednim składnikom i pysznemu smakowi kurczaka może stać się ulubionym, zdrowym przysmakiem twojego psa.

*badania Purina