Twój ulubieniec, nasza pasja
Off
Beagle siedział na kolanach właścicieli podczas pracy

Pets at Work

Wyobraź sobie przyszłość, w której zwierzętom i ludziom żyje się lepiej gdy są razem. Przyszłość, w której zabieranie zwierząt do pracy jest normą dla większości osób, nie tylko dla garstki szczęśliwców.

W PURINA® wierzymy, że zwierzętom i ludziom żyje się lepiej gdy są razem.

Chcemy, aby jak najwięcej ludzi doświadczało korzyści wynikających z posiadania zwierząt: od pozytywnego wpływu na zdrowie po bardziej przyjazne miejsca pracy gdy zwierzęta mogą nam w nich towarzyszyć. To dlatego jednym z najważniejszych dziesięciu zobowiązań Purina wobec społeczeństwa stały się inicjatywy dotyczące obecności zwierząt w miejscu pracy. Chcielibyśmy pomóc zmienić jak najwięcej miejsc pracy w przyjazne dla zwierząt, tak aby były dostępne dla wszystkich.

Dowiedz się tutaj, jak rozpocząć inicjatywę "Zwierzęta w miejscu pracy" w swojej firmie!

Zwierzęta w miejscu pracy - Covid

Terrier siedział na kolanach kobiety, gdy pracowała na laptopie
Pets at work
Jestem pracodawcą
Zapoznaj się z sześcioma krokami, które pozwolą Ci wypromować obecność zwierząt w Twoim miejscu pracy oraz sprawić, aby zyskali na tym zarówno Twoi pracownicy i Twój biznes.
Golden retriever siedział przy biurku z pracą grupową
Pets at work
Jestem pracownikiem
Wszystko czego musisz dowiedzieć się na temat promowania obecności zwierząt w Twoim miejscu pracy oraz jak przekonać do tego pomysłu Twojego pracodawcę.
Najważniejsze korzyści

W biurach PURINA® przywitaliśmy zwierzęta już w 2003 roku. Przeprowadziliśmy również badanie wśród firm, które zdecydowały się wykorzystać pozytywny wpływ zwierząt i ludzi na siebie w miejscu pracy. Zarówno badanie jak i nasze doświadczenia dostarczyły nam szerokiej wiedzy na temat korzyści jakie płyną z obecności zwierząt w miejscu pracy zarówno dla pracowników jak i firm decydujących się na tę inicjatywę.

Nasze badania

Aby dowiedzieć się co ludzie sądzą o inicjatywie "Zwierzęta w miejscu pracy" w 2017 roku przeprowadziliśmy badanie wśród kilku tysięcy miłośników zwierząt w Europie.

  • 40% wlaścicieli zwierząt przyprowadzanych do pracy twierdzi, że wpływa to pozytywnie na równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
  • 24% wlaścicieli zwierząt przyprowadzanych do pracy twierdzi, że poprawia to relacje ze współpracownikami.
  • 45% wlaścicieli zwierząt przyprowadzanych do pracy twierdzi, że tworzy to przyjemniejszą atmosferę.
  • 50% właścicieli zwierząt, które nie są obecne w miejscu pracy twierdzi, że potraktowałoby taką inicjatywę jako pożądaną.

*Badanie dla PURINA® zostało przeprowadzone przez Engage Research jako Pets at Work Benchmark Study jako badanie jakościowe w trybie Omnibus w maju 2016 roku.

Benefity inicjatywy Pets At Work

Pies patrzy na właściciela stojąc na tylnich łapach
Pets at work
Interesuje Cię wprowadzenie inicjatywy Pets At Work w miejscu Twojej pracy?
Chcemy dzielić się naszym doświaczeniem ze zwierzętami w miejscu pracy z innymi firmami. Jeśli chcesz aby Twoje miejsce pracy stało się przyjaznym dla zwierząt, skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci niezbędnej pomocy.