Jak dbać o zdrowie psa

Jak dbać o zdrowie psa

Świąteczne przyjęcia, psy i fajerwerki

Przez cały rok pies jest dla ciebie cudownym kompanem, gdy tylko może uwielbia spędzać z tobą czas. Jednakże, niektóre psy źle się czują przy nieznanych im dźwiękach czy nieznanych gościach, więc jeśli twój pies boi się fajerwerków i hałasu, być może potrzebuje dodatkowej opieki w trakcie świętowania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak dbać o psa zimą - wskazówki i porady

Nasze wskazówki pomogą zapewnić odpowiednią opiekę Twojemu psu w czasie zimy, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się wspólnymi chwilami w te chłodne miesiące.

CZYTAJ WIĘCEJ

Aktywność fizyczna dla zdrowia

​Ćwiczenie Twojego zwierzaka to świetny sposób dla Was na wartościowe spędzanie wspólnego czasu i wzmacnianie łączącej Was więzi. Oprócz kontrolowania masy ciała psa i pomocy w osiągnięciu przez niego idealnej kondycji sylwetki, rozwijania siły i utrzymania silnego układu krwionośnego i odpornościowego. Także Tobie ćwiczenia te pomogą osiągnąć dokładnie to samo!

CZYTAJ WIĘCEJ

Utrzymanie psa w zdrowiu i dobrej kondycji

​Każdy lekarz weterynarii powie Ci, że zapobieganie jest lepsze od leczenia. Aby zapewnić Twojemu szczeniakowi zdrowy rozwój, obok stosowania odżywczej, zrównoważonej diety, zapewnij mu regularne aktywności, kontrole lekarskie i skuteczną profilaktykę chorób zębów i przyzębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poród

Jeżeli Twoja suka będzie wkrótce rodzić, nie wpadaj w panikę! Psy znacznie lepiej od nas radzą sobie z tym wszystkim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża i odchów zwierząt

​Większość ciąż przebiega bezproblemowo, a suki są na ogół doskonałymi matkami. Chociaż rzadko zdarza się.

CZYTAJ WIĘCEJ