Jak postępować gdy zdecydujesz się na kota?

Getting a New Cat

Zabezpieczanie ogrodu dla kota

Twój nowy kociak jest bardzo cenny, dlatego chcesz, aby jego nowe środowisko było jak najbardziej bezpieczne. Od czego zacząć, urządzając ogród przyjazny kotom?
CZYTAJ WIĘCEJ

Kot Twoim lekarzem

Ludzie, którzy posiadają koty, mogą żyć nawet 10 lat dłużej. I pewnie zastanawiasz się, dlaczego tak się dzieje oraz dlaczego kocięta mają na nas aż taki dobry wpływ? Może dlatego, że szczęśliwy kot to taki, który ma ułożony regularny porządek dnia, a osoba, która posiada koty, może także na tym skorzystać. Dowiedz się jak wiele korzyści zdrowotnych, wnoszą do naszego życia i domu koty.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wiek kota w przełożeniu na ludzkie lata

Mówi się, że jeden rok kociego życia odpowiada siedmiu ludzkim latom. Jednak w rzeczywistości roczny kot jest dużo bardziej dojrzały niż siedmioletnie dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stwórz bezpieczny i przyjazny dom kotom

Wracając do domu z nowym kotem, całkowicie zrozumiałym jest, że chcesz uczynić swój dom i ogród miejscem tak bezpiecznym, jak to tylko możliwe. Ale od czego zacząć?
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka korzystania z kuwety przez kota

Koty są niezwykle wybredne i wykazują tendencje do wypróżniania się poza domem w przestrzeniach relatywnie otwartych i nieużywanych.

CZYTAJ WIĘCEJ