employer tile banner
employer icon

JESTEM PRACOWDAWCĄ

Zapoznaj się z sześcioma krokami, które pozwolą Ci wypromować obecność zwierząt w Twoim miejscu pracy oraz sprawić, aby zyskali na tym zarówno Twoi pracownicy i Twój biznes.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

employee-tile
employee icon

JESTEM PRACOWNIKIEM

Wszystko czego musisz dowiedzieć się na temat promowania obecności zwierząt w Twoim miejscu pracy oraz jak przekonać do tego pomysłu Twojego pracodawcę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

W biurach PURINA® przywitaliśmy zwierzęta już w 2003 roku. Przeprowadziliśmy również badanie wśród firm, które zdecydowały się wykorzystać pozytywny wpływ zwierząt i ludzi na siebie w miejscu pracy. Zarówno badanie jak i nasze doświadczenia dostarczyły nam szerokiej wiedzy na temat korzyści jakie płyną z obecności zwierząt w miejscu pracy zarówno dla pracowników jak i firm decydujących się na tę inicjatywę.

key benefits
PAW-images_Poland_key-benef-banner
key benefit stat one
wlaścicieli zwierząt przyprowadzanych do pracy twierdzi, że wpływa to pozytywnie na równowagę między życiem zawodowym a prywatnym*
key benefit stat two
wlaścicieli zwierząt przyprowadzanych do pracy twierdzi, że poprawia to relacje ze współpracownikami*
key benefit stat three
wlaścicieli zwierząt przyprowadzanych do pracy twierdzi, że tworzy to przyjemniejszą atmosferę*
key benefit stat four
właścicieli zwierząt, które nie są obecne w miejscu pracy twierdzi, że potraktowałoby taką inicjatywę jako pożądaną*

* Aby dowiedzieć się co ludzie sądzą o inicjatywie "Zwierzęta w miejscu pracy" w 2017 roku przeprowadziliśmy badanie wśród kilku tysięcy miłośników zwierząt w Europie

performance

Wyższa WYDAJNOŚĆ PRACY I PRODUKTYWNOŚĆ

engagement

Wyższe ZAANGAŻOWANIE, RETENCJA I DOBROSTAN

inspire

Zwierzęta INSPIRUJĄ NAS i OBNIŻAJĄ POZIOM STRESU

Badanie Virginia Wealth University przeprowadzone w 2012 roku. CDC (Centers for Disease Control and Prevention - Centra Kontroli i Prewencji Chorób). "100 prostych powodów, dla których psy sprawiają nam szczęście", David Niven, Saint Louis and Miami University Sudies. Badanie ankietowe autorstwa Briana Hare i Vanessy Woods "Geniusz psa". Badanie dla PURINA® zostało przeprowadzone przez Engage Research jako Pets at Work Benchmark Study jako badanie jakościowe w trybie Omnibus w maju 2016 roku.