Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Twój ulubieniec, nasza pasja
Terrier siedział na kolanach kobiety, gdy pracowała na laptopie

Dla pracodawców

Dowiedz się jak wprowadzić inicjatywę Pets At Work w Twojej firmie.

Zapoznaj się ze wszystkimi korzyściami płynącymi z obecności zwierząt w miejscu pracy. To sześć kroków, które warto przejść, aby otworzyć swoje biuro dla zwierząt, jak PURINA® w 2003 roku.

Sześć kroków

Niezależnie od tego jaka atmosfera - formalna czy nieformalna - panuje w Twoim biurze, ale również od jego rozmiaru możesz przywitać zwierzęta w swoim miejscu pracy dołączając do sojuszu wspierającego inicjatywy na rzecz obecności zwierząt w pracy. Wystarczy zrealizować sześć poniższych kroków.

Pets At Work - Korzyści dla pracodawcy

PROGRAM PETS AT WORK - KORZYŚCI DLA PRACODAWCY
Wierzymy, że zwierzętom i ludziom żyje się lepiej gdy są razem - ten pogląd jest poparty badaniami. Podczas badania, w którym wzięło udział ponad tysiąc firm, dowiedzieliśmy się jak bardzo pozytywny wpływ na biznes może mieć obecność zwierząt w miejscu pracy.

Kluczowe korzyści dla biznesu wskazane w naszym badaniu to:

Infografika Pets At Work

A może już czas na dzień otwarty dla zwierząt? 

Organizacja własnego Dnia Otwartego dla Zwierząt jest doskonałym sposobem, aby przyzwyczaić pracowników do obecności czworonogów w miejscu pracy. Gdy Twoi współpracownicy zobaczą tę inicjatywe w akcji łatwiej będzie Ci ich przekonać do czegoś większego.

Plan Dnia Otwartego dla Zwierząt

Po podjęciu decyzji o organizacji Dnia Otwartego dla Zwierząt należy wyznaczyć jego datę (piątek jest zwykle najlepszą opcją) i wypromowanie go jednocześnie przypominając współpracownikom o byciu odpowiedzialnym właścicielem. Przed wydarzeniem należy ustalić podstawowe zasady i wytyczne dotyczące organizacji.

 

Kolejne kroki

Jeśli pierwszy Dzień Otwarty okaże się sukcesem i zdecydujesz się wprowadzić inicjatywę "Zwierzęta w miejscu pracy" na stałe, pamiętaj o kontakcie z nami - udzielimy Ci wszystkich niezbędnych wskazówek i pomocy.

Pies patrzy na właściciela stojąc na tylnich łapach
Pets at work
Interesuje Cię wprowadzenie inicjatywy Pets At Work w miejscu Twojej pracy?
Chcemy dzielić się naszym doświaczeniem ze zwierzętami w miejscu pracy z innymi firmami. Jeśli chcesz aby Twoje miejsce pracy stało się przyjaznym dla zwierząt, skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci niezbędnej pomocy.