Twój ulubieniec, nasza pasja
Dwa psy siedziały w biurowcu

Sojusz Pets At Work

Chcielibyśmy pomóc zmienić jak najwięcej miejsc pracy w przyjazne dla zwierząt, tak aby były dostępne dla wszystkich.

Jeśli chcesz rozpocząć inicjatywę Pets At Work w swoim miejscu pracy, lub dołączyć do naszego sojuszu, będziemy niezwykle szczęśliwi mogąć Ci pomóc. 

Jeśli chcesz rozpocząć inicjatywę "Zwierzęta w miejscu pracy" w Twojej firmie, a może nawet przystąpić do sojuszu Pets at Work, z przyjemnością udzielimy Ci pomocy. Nasze zlokalizowane w Europie, przyjazne zwierzętom biura różnią się od siebie wielkością, ilością pracujących tam osób, rozwiązaniami architektonicznymi i kulturą pracy. Z tej różnorodności wynika nasza wiedza na temat sposobów wdrożenia inicjatyw na rzecz biura otwartego dla zwierząt w różnych konfiguracjach.

Po prostu odezwij się do nas na pets.at.work@pl.nestle.com

Powiedz nam jaka jest wielkość Twojej firmy, jej nazwa, lokalizacja i jakie zajmujesz stanowisko. Pozwoli nam to przygotować lepiej zestaw wskazówek, z którymi wrócimy do Ciebie.

Co to jest sojusz Pets At Work?

Pets at Work został zapoczątkowany przez Nestlé Purina. Jest dobrowolnym, nie działającym dla zysku sojuszem firm, które działają wspólnie na rzecz właścicieli zwierząt otwierając dla ich czworonożnych przyjaciół podwoje swoich biur i ułatwiając im tym samym opiekę nad swoimi ulubieńcami. Członkowie Sojuszu wierzą, że zwierzęta mają ogromny, pozytywny wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Swoimi działaniami starają się służyć za przykład dla innych biznesów, pokazując jak wartościowe może stać się miejsce pracy gdy pojawią się w nim zwierzęta.

Korzyści z dołączenia do sojuszu Pets At Work

Członkowie Pets at Work otrzymują od Ekspertów Nestlé Purina unikalny dostęp do informacji i wsparcia w zakresie wdrożenia inicjatywy "Zwierzęta w miejscu pracy" w ich biurze. Jest to między innymi wsparcie w zakresie przygotowania pilota programu, przygotowania biura na pojawienie się czworonogów, sesje Q&A i inne.

Kto może zostać członkiem?

Każda firma może aplikować. Nie wiąże się to z żadną opłatą - wystarczy chęć, aby otworzyć drzwi swojego biura dla zwierząt.