Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Twój ulubieniec, nasza pasja

Dentalife® ActivFresh®
Walczy z nieświeżym oddechem Twojego psa.

Zaprojektowany, aby zwalczać bakterie powodujące nieświeży oddech.

Nie maskuj nieświeżego oddechu swojego psa.
Zwalcz problem u źródła.

Dzięki wyselekcjonowanej mieszance miodu i naturalnej spiruliny w połączeniu z prążkowaną, porowatą strukturą i kształtem, Dentalife® ActivFresh® wykazuje naukowo udowodnione działanie zwalczające bakterie odpowiedzialne za nieświeży oddech Twojego psa, redukując gromadzenie się kamienia nazębnego już w 28 dni.

baner Dentalife mobile
Dentalife

DENTALIFE® dla psów

Codzienna pielęgnacja zębów Twojego psa.

Dostarczone przez Dentalife®

pies z przekąską
Różnica w 28 dni
Zwalcz nieświeży oddech u jego źródła, stosując codziennie ActivFresh®. Dzięki wyselekcjonowanej mieszance miodu i naturalnej spiruliny, w połączeniu z prążkowaną, porowatą strukturą, ActivFresh® wykazuje naukowo udowodnione działanie zwalczające bakterie powodujące nieświeży oddech. To dobra wiadomość dla Ciebie… i zła dla bakterii!
dentalife kompozycja 1
Dlaczego Dentalife®?
Jest wiele powodów, dla których warto wybrać Dentalife® dla zdrowia jamy ustnej Twojego psa. Dzięki swojej prążkowanej, porowatej strukturze i naturalnemu działaniu czyszczącemu, Dentalife® ogranicza odkładanie się kamienia nazębnego w ciągu 28 dni, czyszcząc nawet głęboko osadzone zęby. Ma niską zawartość tłuszczu i nie zawiera dodatku aromatów, barwników ani cukru. Wszystko po to, aby Twój pies dostawał to, co dla niego dobre, już od chwili, gdy zanurzy zęby w Dentalife®.

Przeglądaj asortyment