Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Twój ulubieniec, nasza pasja

Dentalife® ActivFresh®
Walczy z nieświeżym oddechem Twojego psa.

Zaprojektowany, aby zwalczać bakterie powodujące nieświeży oddech.

Nie maskuj nieświeżego oddechu swojego psa.
Zwalcz problem u źródła.

Dzięki wyselekcjonowanej mieszance miodu i naturalnej spiruliny w połączeniu z prążkowaną, porowatą strukturą i kształtem, Dentalife® ActivFresh® wykazuje naukowo udowodnione działanie zwalczające bakterie odpowiedzialne za nieświeży oddech Twojego psa, redukując gromadzenie się kamienia nazębnego już w 28 dni.

pies smakołyki
Dentalife

Dentalife® ActivFresh® Walczy z nieświeżym oddechem Twojego psa.

Zaprojektowany, aby zwalczać bakterie powodujące nieświeży oddech.
pies
Dlaczego Twój pies ma nieświeży oddech?
Podobnie jak u ludzi, u psów również może gromadzić się kamień nazębny i płytka nazębna, co może skutkować rozwojem bakterii powodujących nieświeży oddech. Jeśli nie zostanie zmniejszona, może prowadzić do problemów przyzębia i innych powikłań. Udowodniono naukowo, że Dentalife® ActivFresh® zwalcza bakterie powodujące nieświeży oddech i zmniejsza odkładanie się kamienia nazębnego.
lista
Jak Dentalife® ActivFresh® zwalcza nieświeży oddech?
Walcząc z tym u źródła, zamiast po prostu to ukrywać. Naukowo udowodniono, że dzięki swojej prążkowanej, porowatej strukturze, w połączeniu z wyselekcjonowaną mieszanką miodu i naturalnej spiruliny, Dentalife® ActivFresh® zwalcza bakterie powodujące nieświeży oddech: 1. Spirulina – znana jako skuteczny przeciwutleniacz, 2. Miód – dla właściwości odpornościowych.