Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Twój ulubieniec, nasza pasja
Pro Plan logo
Jack Russell Terrier z czerwonym kołnierzem patrząc przez okno.

Podaruj swojemu szczenięciu niezwykły start w życie

1 minuta czytania
Pro Plan logo
Od Pro Plan

W końcu nadszedł ten moment, kiedy przyprowadziłeś szczenię do domu. Chcesz, aby jego życie było niezwykłe od samego początku. Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc.

Wykorzystując potęgę nauki, PURINA® PRO PLAN® wspiera właścicieli, aby mogli dostarczać swoim psom optymalne żywienie na różnych etapach ich życia. To podstawa optymalnego zdrowia Twojego szczenięcia.

PURINA® PRO PLAN® posiada wyjątkowe doświadczenie naukowe. Jesteśmy częścią PURINA®, która od ponad 85 lat jest liderem w żywieniu psów na świecie. Dziś zespół PURINA® obejmuje dietetyków, naukowców, lekarzy weterynarii oraz behawiorystów, którzy w dziedzinie zdrowia i żywienia psów odpowiedzialni są za wiele przełomowych odkryć naukowych.

Wierzymy, że największy wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie psa ma opiekuńczy i zaangażowany właściciel. Najlepszym sposobem, by pomóc psom, jest dzielenie się naszym doświadczeniem z Tobą. Ponieważ sami jesteśmy właścicielami psów, znamy poczucie odpowiedzialności, jakie się z tym wiąże. To dlatego jesteśmy zaangażowani w tworzenie produktów dostosowanych do każdego etapu życia Twojego psa.

W tym poradniku dzielimy się wszystkim, co naszym zdaniem pomoże Ci uczynić świat Twojego szczenięcia niezwykłym. Od drobnych wskazówek, jak stopniowo wprowadzić szczenię do nowego domu, aż po przydatne sugestie szkoleniowe i żywieniowe.

Nowy szczeniak? Przeczytaj jeszcze to:

Pro Plan
3 minuta czytania

Drugi zwierzak w domu