Poznaj nasze marki karm dla psów

Nasze Marki

Aby nasze czworonogi były zdrowe i szczęśliwe

Za karmami marki PURINA® stoi 125 lat doświadczenia i ekspertyzy. Jesteśmy bardzo dumni, że każdego dnia ufa nam tak wielu polskich konsumentów. Rozumiemy, że niewiele rzeczy jest dla właścicieli zwierząt tak ważnych jak zdrowie i szczęście ich ulubieńców. To dlatego karmy marki PURINA® dostarczają im 100% składników odżywczych, które sprawią, że pozostaną zdrowi dziś i jutro.

Poniżej znajdziesz listę marek naszych produktów. Kliknij w logo, aby dowiedzieć się więcej na temat każdej z nich.

FRISKIES PIES
X

Karma Friskies dla psów

Twój pies jest częścią Twojej rodziny i jest przez Was kochany.

DOG CHOW
X

DOG CHOW

Marka DOG CHOW rozumie i szanuje psy, które cieszą się zdrowym, szczęśliwym i aktywnym życiem: niezależnie, czy jest to bieganie w górach, ekscytująca przeprawa przez rzekę, czy spacer w parku.

veterinary diets
X

Purina Veterinary Diet's

PODRĘCZNA, KOMPLETNA I SKUTECZNA Oferta diet klinicznych PURINA VETERINARY DIETS została stworzona dla lekarzy weterynarii, aby umożliwić wspieranie prowadzonego leczenia celowaną i opartą na naukowych podstawach dietą o udowodnionej skuteczności. Diety z linii PURINA VETERINARY DIETS są opracowane zarówno, aby pomoc minimalizować nawroty rozpoznanych i leczonych przez lekarza weterynarii chorób, jak też aby poprzez żywienie wspomagać pacjenta przez cały okres powrotu do pełni zdrowia. ​

veterinary diets
X

Karma Purina Darling dla psów

Darling to karmy dla psów stworzone prosto z serca, dla życia pełnego miłości. Ich wyjątkową cechą jest wspaniały smak.

Beyond
X

Beyond

PURINA® BEYOND® to nowa sucha karma dla psów, która składa się z 9 wyselekcjonowanych składników z dodatkiem witamin i składników mineralnych. Niemal połowę receptury stanowią naturalne składniki, a jagnięcina, kurczak lub łosoś to zawsze pierwszy składnik karmy. Ponadto, karma ta nie zawiera dodatku sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów.

PRO PLAN PIES
X

PRO PLAN PIES

Każda formuła żywieniowa PRO PLAN® jest wynikiem lat badań prowadzonych przez lekarzy weterynarii i dietetyków, którzy dzielą z Tobą zaangażowanie w zdrowie i dobre samopoczucie psa.

adventuros
X

Karma AdVENTuROS dla psów

Odkryj Purina AdVENTuROS! Wszystkie psy kochają przygodę. Nieważne, czy chodzi o pełne przeszkód bieganie po lesie, czy o aportowanie na plaży, czy też zabawę w chowanego po domu, wszystkie psy żyją przygodą – dużą i małą! Dlatego stworzyliśmy Purina AdVENTuROS – przepyszne p​rzekąski o dzikich smakach i wyjątkowej teksturze, które zaspokoją głód przygody!