Nasze Marki

Nasze Marki

Utrzymywanie zwierząt domowych w dobrym zdrowiu

Ponad 85-letnia wiedza specjalistyczna trafiła do gamy produktów PURINA®. Jesteśmy więc niezwykle dumni z tego, że nasze karmy dla zwierząt są jednymi z najbardziej znanych i ulubionych marek w Wielkiej Brytanii. Rozumiemy, że niewiele rzeczy ma większe znaczenie niż zdrowie i szczęście zwierząt domowych. Dlatego każda z naszych produktów została opracowana przez ekspertów PURINA®, aby zapewnić 100% składników odżywczych, które potrzebują zachować zdrowie, dziś i jutro.

Oto lista naszych marek, kliknij logo, aby uzyskać więcej informacji na temat tej marki.

PRO PLAN PIES
X

PRO PLAN PIES

Każda formuła żywieniowa PRO PLAN® jest wynikiem lat badań prowadzonych przez lekarzy weterynarii i dietetyków, którzy dzielą z Tobą zaangażowanie w zdrowie i dobre samopoczucie psa.

DOG CHOW
X

DOG CHOW

Marka DOG CHOW rozumie i szanuje psy, które cieszą się zdrowym, szczęśliwym i aktywnym życiem: niezależnie, czy jest to bieganie w górach, ekscytująca przeprawa przez rzekę, czy spacer w parku.

Beyond
X

Beyond

PURINA® BEYOND® to nowa sucha karma dla psów, która składa się z 9 wyselekcjonowanych składników z dodatkiem witamin i składników mineralnych. Niemal połowę receptury stanowią naturalne składniki, a jagnięcina, kurczak lub łosoś to zawsze pierwszy składnik karmy. Ponadto, karma ta nie zawiera dodatku sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów.

FRISKIES PIES
X

FRISKIES PIES

Twój pies jest częścią Twojej rodziny i jest przez Was kochany.

FRISKIES PIES
 Purina Veterinary Diet's
X

Purina Veterinary Diet's

PODRĘCZNA, KOMPLETNA I SKUTECZNA Oferta diet klinicznych PURINA VETERINARY DIETS została stworzona dla lekarzy weterynarii, aby umożliwić wspieranie prowadzonego leczenia celowaną i opartą na naukowych podstawach dietą o udowodnionej skuteczności. Diety z linii PURINA VETERINARY DIETS są opracowane zarówno, aby pomoc minimalizować nawroty rozpoznanych i leczonych przez lekarza weterynarii chorób, jak też aby poprzez żywienie wspomagać pacjenta przez cały okres powrotu do pełni zdrowia. ​

Purina Veterinary Diet's
Darling
X

DARLING

Darling to karmy dla psów stworzone prosto z serca, dla życia pełnego miłości. Ich wyjątkową cechą jest wspaniały smak.

Darling
AdVENTuROS
X

AdVENTuROS

Odkryj Purina AdVENTuROS! Wszystkie psy kochają przygodę. Nieważne, czy chodzi o pełne przeszkód bieganie po lesie, czy o aportowanie na plaży, czy też zabawę w chowanego po domu, wszystkie psy żyją przygodą – dużą i małą! Dlatego stworzyliśmy Purina AdVENTuROS – przepyszne p​rzekąski o dzikich smakach i wyjątkowej teksturze, które zaspokoją głód przygody!

AdVENTuROS