Poznaj nasze marki karm dla psów

Nasze Marki

Aby nasze czworonogi były zdrowe i szczęśliwe

Za karmami marki PURINA® stoi 125 lat doświadczenia i ekspertyzy. Jesteśmy bardzo dumni, że każdego dnia ufa nam tak wielu polskich konsumentów. Rozumiemy, że niewiele rzeczy jest dla właścicieli zwierząt tak ważnych jak zdrowie i szczęście ich ulubieńców. To dlatego karmy marki PURINA® dostarczają im 100% składników odżywczych, które sprawią, że pozostaną zdrowi dziś i jutro.

Poniżej znajdziesz listę marek naszych produktów. Kliknij w logo, aby dowiedzieć się więcej na temat każdej z nich.

FRISKIES PIES
X

Karma Friskies dla psów

Twój pies jest częścią Twojej rodziny i jest przez Was kochany.

one mini
X

Karma Purina ONE MINI

Stworzona przez ekspertów Purina, karma Purina ONE® Mini <10 kg zapewnia zaawansowane żywienie dopasowane do szczególnych potrzeb małego psa.

DOG CHOW
X

DOG CHOW

Marka DOG CHOW rozumie i szanuje psy, które cieszą się zdrowym, szczęśliwym i aktywnym życiem: niezależnie, czy jest to bieganie w górach, ekscytująca przeprawa przez rzekę, czy spacer w parku.

veterinary diets
X

Karma Purina Veterinary Diet's dla psów

Purina® dostarcza unikatowe rozwiązania wspomagające zwierzęta w procesie leczenia od 30 lat. Nasze diety weterynaryjne są dostępne jako podręczna, kompletna i skuteczna linia karm o specjalnie skomponowanym składzie, o sprawdzonej skuteczności w danych sytuacjach klinicznych. 
veterinary diets
X

Karma Purina Darling dla psów

Darling to karmy dla psów stworzone prosto z serca, dla życia pełnego miłości. Ich wyjątkową cechą jest wspaniały smak.

PRO PLAN PIES
X

PRO PLAN PIES

Każda formuła żywieniowa PRO PLAN® jest wynikiem lat badań prowadzonych przez lekarzy weterynarii i dietetyków, którzy dzielą z Tobą zaangażowanie w zdrowie i dobre samopoczucie psa.

adventuros
X

Karma AdVENTuROS dla psów

Odkryj Purina AdVENTuROS! Wszystkie psy kochają przygodę. Nieważne, czy chodzi o pełne przeszkód bieganie po lesie, czy o aportowanie na plaży, czy też zabawę w chowanego po domu, wszystkie psy żyją przygodą – dużą i małą! Dlatego stworzyliśmy Purina AdVENTuROS – przepyszne p​rzekąski o dzikich smakach i wyjątkowej teksturze, które zaspokoją głód przygody!

LOGO DENTALIFE
X

Purina® Dentalife®

Utrzymanie w zdrowiu zębów Twojego psa to codzienne wyzwanie, którego realizacja wpływa pozytywnie na jego zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego eksperci Purina stworzyli gryzaki dentystyczne dla psów Purina® DentaLife®, które wspomagają higienę nawet tych głęboko położonych zębów.