PRZEKONAJ SWOJEGO PRACODAWCĘ

Zaproszenie czworonogów do Twojego miejsca pracy może być odpowiedzią na kilka bardzo ważnych pytań, które Twój pracodawca zadaje sobie każdego dnia.

Jak zredukować stres i poprawić współpracę między pracownikami? Jak możemy przekształcić kulturę pracy, aby w łatwiejszy sposób rekrutować i utrzymywać talenty? Wśród firm, które zdołały odpowiedzieć na te i inne, podobne pytania jest wiele takich, dla których jednym z narzędzi stała się inicjatywa "Zwierzęta w miejscu pracy".

Jest bardzo wiele pytań, które wymagają odpowiedzi. Prezentacja inicjatywy "Zwierzęta w miejscu pracy" podsunie Ci co najmniej kilka argumentów, które pomogą w ich udzieleniu.

POBIERZ PREZENTACJĘ >>

onboard banner

JAK URUCHOMIĆ PROGRAM "ZWIERZĘTA W MIEJSCU PRACY" W MOJEJ FIRMIE?

Chcesz stworzyć program obecności zwierząt w Twoim miejscu pracy, ale nie wiesz jak to zrobić? Mamy dla Ciebie kilka przydatnych wskazówek.

key thins

Trzy najważniejsze kwestie do sprawdzenia

 1. Kto jest właścicielem, a kto zarządza budynkiem, w którym mieści się Twoja firma?

  Bardzo ważne jest uzyskanie informacji czy zwierzęta są wpuszczane do budynu, w którym mieści się Twoja firma. Być może będzie konieczny kontakt z Twoim przełożonym lub administratorem budynku.

 2. Przekonaj swoich przełożonych

  Nasz przewodnik jest bogaty w fakty, badania oraz gotowe materiały, które pomogą Ci wzbudzić u przełożonych taki sam entuzjazm w stosunku do obecności zwierząt w Twoim miejscu pracy jakim tę inicjatywę darzysz Ty.

 3. Znajdź lidera zmiany lub uformuj zespół projektowy

  Jeśli Ty lub grupa ludzi weźmie odpowiedzialność za wdrożenie inicjatywy "Zwierzęta w pracy" łatwiej będzie przekonać osoby decyzyjne a sam proces zostanie przeprowadzony sprawniej.

Elementy wyposażenia biura, których zakup warto rozważyć

Kojec dla psa
Kojec dla psa
Zabawki i przysmaki
Zabawki i przysmaki
Smycz, uprząż
Smycz, uprząż
Woreczki na zwierzęce odchody
Woreczki na zwierzęce odchody
Nie ślizgająca się miska na wodę
Nie ślizgająca się miska na wodę
Karma
Karma

Jak być odpowiedzialnym właścicielem?

Dobrobyt zwierzęcia powinien leżeć u podstaw każdej inicjatywy na rzecz obecności naszych ulubieńców w miejscu naszej pracy. Czy zwierzę będzie szczęśliwe spędzając czas w naszym biurze? Czy nie wpłynie to na jego zdrowie w niepożądany sposób? Czy możemy zapewnić mu odpowiednią przestrzeń, na przykład na przerwy na toaletę? Nasz przewodnik zawiera listę zagadnień, które powinny zostać uwzględnione zarówno przez właścicieli zwierząt jak i przez pracodawców zanim otworzą biura dla naszych czworonożnych przyjaciół.

 • Powinny mieć odpowiednie warunki
 • Potrzebują odpowiedniej diety
 • Powinny czuć się swobodnie, móc zachowywać się normalnie
 • Powinny mieć kontakt lub, jeśli konieczne, nie mieć kontaktu z innymi zwierzętami
 • należy je chronić przed bólem, cierpieniem, kontuzjami i chorobami