Sześć kroków

Niezależnie od tego jaka atmosfera - formalna czy nieformalna - panuje w Twoim biurze, ale również od jego rozmiaru możesz przywitać zwierzęta w swoim miejscu pracy dołączając do sojuszu wspierającego inicjatywy na rzecz obecności zwierząt w pracy. Wystarczy zrealizować sześć poniższych kroków.

Krok 1
Krok 1
Krok 2
Krok 2
Krok 3
Krok 3
Krok 4
Krok 4
Krok 5
Krok 5
Krok 6
Krok 6

PROGRAM PETS AT WORK - KORZYŚCI DLA PRACODAWCY

Wierzymy, że zwierzętom i ludziom żyje się lepiej gdy są razem - ten pogląd jest poparty badaniami. Podczas badania, w którym wzięło udział ponad tysiąc firm, dowiedzieliśmy się jak bardzo pozytywny wpływ na biznes może mieć obecność zwierząt w miejscu pracy.

Kluczowe korzyści dla biznesu wskazane w naszym badaniu to:

employer benefits
friendly
Przyjazna atmosfera wytworzona przy udziale zwierząt
privilege
Postrzeganie inicjatywy jako przywileju i korzyści
talent
Łatwiejsze pozyskiwanie nowych talentów

A MOŻE JUŻ CZAS NA DZIEŃ OTWARTY DLA ZWIERZĄT?

Organizacja własnego Dnia Otwartego dla Zwierząt jest doskonałym sposobem, aby przyzwyczaić pracowników do obecności czworonogów w miejscu pracy. Gdy Twoi współpracownicy zobaczą tę inicjatywe w akcji łatwiej będzie Ci ich przekonać do czegoś większego.

lets plan

Plan Dnia Otwartego dla Zwierząt

Po podjęciu decyzji o organizacji Dnia Otwartego dla Zwierząt należy wyznaczyć jego datę (piątek jest zwykle najlepszą opcją) i wypromowanie go jednocześnie przypominając współpracownikom o byciu odpowiedzialnym właścicielem. Przed wydarzeniem należy ustalić podstawowe zasady i wytyczne dotyczące organizacji.

lets try

Kolejne kroki

Jeśli pierwszy Dzień Otwarty okaże się sukcesem i zdecydujesz się wprowadzić inicjatywę "Zwierzęta w miejscu pracy" na stałe, pamiętaj o kontakcie z nami - udzielimy Ci wszystkich niezbędnych wskazówek i pomocy.