Społeczności

TWORZENIE NOWYCH MIEJSC PRACY DLA MŁODYCH LUDZI W CAŁEJ EUROPIE

Nasze cele

Do 2016 roku zobowiązaliśmy się stworzyć 1500 miejsc pracy i możliwości odbycia praktyk, dla ludzi poniżej 30 roku życia w Nestlé Purina w Europie.

100

Nasze dotychczasowe osiągnięcia

100% realizacji celu.

Z dumą potwierdzamy realizację celu. Od 2014 roku zatrudniliśmy 2429 osób z w ramach inicjatywy. W dalszym ciągu, w ramach globalnej inicjatywy 'Nestlé needs YOUth' tworzymy nowe miejsca pracy dla osób poniżej 30 roku życia. Do 2020 r. roku planujemy:

  • stworzyć od 45 000 do 50 000 możliwości odbycia staży lub praktyk zawodowych,
  • rozszerzyć współpracę z zewnętrznymi partnerami w celu zachęcenia ich do dołączenia do inicjatywy i zwiększenia jej zasięgu,
  • tworzyć od 20 000 do 25 000 możliwości zdobycia pracy dla osób poniżej 30 roku życia każdego roku.

Nasz punkt widzenia

Bezrobocie wśród młodych jest widocznym globalnym problemem. Zdajemy sobie sprawę, że przyciąganie i zatrzymywanie wspaniałych osób, dla nas jako firmy jest bardzo istotne - to oni będą pracować na rzecz lepszej przyszłości naszych czworonożnych przyjaciół.

Ponadto osoby poniżej 30 roku życia to kolejne pokolenie właścicieli zwierząt, które będzie odgrywać bardzo ważną rolę w zapewnieniu naszym czworonogom zdrowego życia i dobrostanu, wspierając przy tym swoich kochających zwierzęta przyjaciół.

Naszym fundamentem jest Tworzenie Wspólnej Wartości w Nestlé.

Tak jak my zobowiązaliśmy się do poprawy jakości życia zwierząt domowych, oraz ludzi którzy je kochają, nasza firma-matka, Nestlé, również angażuje się w budowanie zdrowszej przyszłości dla ludzi oraz ich rodzin, naszych społeczności oraz całej planety.

Dowiedz się więcej o Nestlé w Społeczeństwie