header_image

Weź udział w konkursie

Uzupełnij formularz i wyślij zgłoszenie konkursowe

krok

Krok 1

Opublikuj na swoim profilu na Instagramie zdjęcie jak najlepiej obrazujące Twoją Przygodę z AdVENTuROS™

krok

Krok 2

Pamiętaj o hasztagach: #AdVENTuROS #przygodazAdVENTuROS #AdVENTuROSkonkurs

krok

Krok 3

Uzupełnij formularz i dodaj swoje zgłoszenie!

Umieść swoje zdjęcie konkursowe na Twoim profilu na Instagramie. Koniecznie opisz je hashtagami: #AdVENTuROS #przygodazAdVENTuROS #AdVENTuROSkonkurs

Twoje dane:

* Pola obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez TalentMedia sp. z o.o. (Warszawa, ul. Mangalia 2A) w celu udziału w konkursie na zasadach określonych w regulaminie.
Oświadczam, że ukończyłem/am 16 lat i akceptuję treść Regulamin
Akceptuję treść wszystkich powyższych postanowie
z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 32. Dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora Danych wyłącznie w celu przeprowadzenia ww. konkursu i rozpatrzenia ewentualnych reklamacji po zakończeniu konkursu.Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udziału w konkursie. Uczestnik ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia akcji promocyjnej, z uwzględnieniem okresu niezbędnego do zakończenia procedury reklamacyjnej. Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych osobowych Nestle Polska SA: [email protected]. Uczestnik ma prawo wniesienia skargi do GIODO lub PUDDO w przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych Uczestnika narusza przepisy prawa w zakresie ochrony danych osobowych.