Nasi ludzie

​​​​​​​​​​​​​​​W firmie PURINA® szczera miłość do zwierząt kieruje wszystkim co robimy. Skąd się ona bierze? To proste. Wszyscy z nas są miłośnikami zwierząt i wielu z nas ma własne zwierzęta. Rozumiemy więź, jaka istnieje pomiędzy zwierzęciem i właścicielem i jaką radość daje dzielenie życia z dodatkowym, czworonożnym członkiem rodziny. Jest to wyjątkowe.

Właśnie dlatego każdego dnia przychodzimy do pracy zdeterminowani do wzbogacania życia zwierząt i ludzi, którzy je kochają.

Tutaj przedstawiamy kilku pracowników firmy PURINA®, którzy inspirują się swoim uczuciem do zwierząt.​


POZNAJ Sybillę

POZNA​J Sybillę

Od najmłodszych lat, dr n.wet. Sybilli Berwid-Wójtowicz towarzyszyły zwierzęta. Często w pracy towarzyszą jej, jej własne psy adoptowane ze schronisk (na zdjęciu). Praca w Nestlé PURINA pozwala jej na realizację osobistych ambicji jednocześnie dzieląc się pasją i wiedzą na temat prawidłowego odżywiania i opieki nad zwierzętami.

​​​​ ​
POZNAJ

POZNAJ Wojtka

Hobby Wojtka to adopcja zwierząt i wspieranie schronisk. Zajmuje się krzewieniem idei odpowiedzialnego posiadania zwierząt w mediach (m.in. na Twitterze i w prasie lokalnej). Prywatnie opiekuje się swoim dojrzałym psem Goldim.

POZNAJ

POZNAJ Kamelię

Kamelia od zawsze była miłośniczką zwierząt, a pies był ważnym członkiem jej rodziny. Jest dumna z faktu, że może pracować w firmie, dla której dobro zwierząt to najwyższy priorytet!

POZNAJ

POZNAJ Wioletę

Codzienna praca Wiolety to obcowanie z liczbami, kosztami, raportami i wskaźnikami finansowymi. Czas wolny od pracy lubi spędzać ze swoim kotem – zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Uwielbia koty za to, że są inteligentne i sprytne.

POZNAJ

POZNAJ Konrada

Konrad pracuje w fabryce Nestlé PURINA w Nowej Wsi Wrocławskiej jako specjalista ds. kosztów.
W swojej pracy najbardziej ceni przyjemną atmosferę, możliwości rozwoju oraz kontakty z ludźmi z całego świata.
Wolne chwile spędza na spacerach po górach ze swoim psem Miltonem oraz uprawianiu sportu.

POZNAJ

POZNAJ Joannę

Praca w Nestlé PURINA daje Joannie dużo radości i pozwala zbliżyć się jej do własnych zwierząt: kota Benka i buldożki francuskiej Mili.
Kontakty z innymi miłośnikami czworonogów pozwalają na wymianę spostrzeżeń oraz otaczanie się ludźmi z którymi łączy nas pasja.

POZNAJ

POZNAJ Magdę

W życiu Magdy zwierzęta były obecne od najmłodszych lat, a teraz jest szczęśliwą właścicielką psa i kota. Nie wyobraża sobie domu bez obecności Roxy i Toli. Zwierzęta towarzyszą całej rodzinie zarówno w życiu codziennym, jak i w czasie wyjazdów weekendowych oraz na wakacjach.

POZNAJ

POZNAJ Dawida

Zdaniem Dawida kontakt ze zwierzętami poprawia samopoczucie człowieka i jest dla niego bardzo ważny. Wolny czas spędza na długich spacerach po lesie ze swoim psem Tofikiem. Ulubieniec zawsze entuzjastycznie go wita, gdy ten wraca z pracy.

POZNAJ

POZNAJ Katarzynę

Katarzyna została zaszczepiona pasją do zwierząt już w dzieciństwie. Obcowanie ze zwierzętami nauczyło ją wrażliwości i tego jak być lepszym człowiekiem. Dzięki pracy w Nestlé PURINA pasję do zwierząt odczuwa na każdym kroku. Praca w firmie, która wierzy, że ludzie i zwierzęta razem są szczęśliwsi daje jej wielką satysfakcję.

POZNAJ

POZNAJ Marzenę

Zdaniem Marzeny świadome wychowanie czworonoga jest bardzo ważne, ponieważ staje się on towarzyszem rodziny, dlatego też przekazuje te wartości swojemu synowi. Pies Atos, jest czujny, delikatny i uwielbia dzieci. Praca w Nestlé PURINA nauczyła Marzenę jak ważna jest konsekwencja w wychowaniu zwierzaka.

POZNAJ

POZNAJ Tomasza

Zdaniem Tomasza opieka nad psem buduje świadomość, jak ważne jest dbanie o jego zdrowie i odżywianie. W codziennej pracy dla Tomasza równie ważne jest budowanie odpowiedzialności za zwierzęta, jak i wytwarzanie dla nich wysokiej jakości produktów.