Nasi ludzie - Poznaj nasz zespół

Hero_Image_C4_Our_people_and_culture

​​​​​​​​​​​​​​​W firmie PURINA® szczera miłość do zwierząt kieruje wszystkim co robimy. Skąd się ona bierze? To proste. Wszyscy z nas są miłośnikami zwierząt i wielu z nas ma własne zwierzęta. Rozumiemy więź, jaka istnieje pomiędzy zwierzęciem i właścicielem i jaką radość daje dzielenie życia z dodatkowym, czworonożnym członkiem rodziny. Jest to wyjątkowe.

Właśnie dlatego każdego dnia przychodzimy do pracy zdeterminowani do wzbogacania życia zwierząt i ludzi, którzy je kochają.

Tutaj przedstawiamy kilku pracowników firmy PURINA®, którzy inspirują się swoim uczuciem do zwierząt.​

1653_01_sybilla_bibi_yoko

POZNA​J Sybillę

Od najmłodszych lat, dr n.wet. Sybilli Berwid-Wójtowicz towarzyszyły zwierzęta. Często w pracy towarzyszą jej, jej własne psy adoptowane ze schronisk (na zdjęciu). Praca w Nestlé PURINA pozwala jej na realizację osobistych ambicji jednocześnie dzieląc się pasją i wiedzą na temat prawidłowego odżywiania i opieki nad zwierzętami.

1653_10_wojtek_goldi

POZNAJ Wojtka

Hobby Wojtka to adopcja zwierząt i wspieranie schronisk. Zajmuje się krzewieniem idei odpowiedzialnego posiadania zwierząt w mediach (m.in. na Twitterze i w prasie lokalnej). Prywatnie opiekuje się swoim dojrzałym psem Goldim.

1653_04_wioletta_benek

POZNAJ Wioletę

Codzienna praca Wiolety to obcowanie z liczbami, kosztami, raportami i wskaźnikami finansowymi. Czas wolny od pracy lubi spędzać ze swoim kotem – zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Uwielbia koty za to, że są inteligentne i sprytne.

1653_05_konrad_milton

POZNAJ Konrada

Konrad pracuje w fabryce Nestlé PURINA w Nowej Wsi Wrocławskiej jako specjalista ds. kosztów. W swojej pracy najbardziej ceni przyjemną atmosferę, możliwości rozwoju oraz kontakty z ludźmi z całego świata. Wolne chwile spędza na spacerach po górach ze swoim psem Miltonem oraz uprawianiu sportu.

1653_08_magda_rox

POZNAJ Magdę

W życiu Magdy zwierzęta były obecne od najmłodszych lat, a teraz jest szczęśliwą właścicielką psa i kota. Nie wyobraża sobie domu bez obecności Roxy i Toli. Zwierzęta towarzyszą całej rodzinie zarówno w życiu codziennym, jak i w czasie wyjazdów weekendowych oraz na wakacjach.

1653_06_david_tofik

POZNAJ Dawida

Zdaniem Dawida kontakt ze zwierzętami poprawia samopoczucie człowieka i jest dla niego bardzo ważny. Wolny czas spędza na długich spacerach po lesie ze swoim psem Tofikiem. Ulubieniec zawsze entuzjastycznie go wita, gdy ten wraca z pracy.

1653_11_marzena_atos

POZNAJ Marzenę

Zdaniem Marzeny świadome wychowanie czworonoga jest bardzo ważne, ponieważ staje się on towarzyszem rodziny, dlatego też przekazuje te wartości swojemu synowi. Pies Atos, jest czujny, delikatny i uwielbia dzieci. Praca w Nestlé PURINA nauczyła Marzenę jak ważna jest konsekwencja w wychowaniu zwierzaka.

1653_12_tomasz_figa

POZNAJ Tomasza

Zdaniem Tomasza opieka nad psem buduje świadomość, jak ważne jest dbanie o jego zdrowie i odżywianie. W codziennej pracy dla Tomasza równie ważne jest budowanie odpowiedzialności za zwierzęta, jak i wytwarzanie dla nich wysokiej jakości produktów.