Forum „Lepiej nam ze zwierzętami”

Jest to nasza pierwsza, jednodniowa impreza w Europie, która stanowi uczczenie więzi między zwierzętami a ludźmi i skłania do zadania sobie pytania, co jeszcze można zrobić, by stworzyć bardziej pozytywną przyszłość dla zwierząt, ludzi i naszej planety.

Gromadząc w jednym miejscu kluczowych opiniotwórców, naukowców, lekarzy weterynarii, przedstawicieli organów rządowych i osoby zawodowo zajmujące się zwierzętami, a także tych, którzy pracują, tresują lub po prostu kochają zwierzęta, będziemy inspirować, edukować, nawiązywać współpracę i dzielić się swoimi przemyśleniami na temat przyszłego wpływu i możliwości polepszenia zdrowia i dobrostanu zwierząt.

Forum obejmuje serię wykładów i dyskusji panelowych, a kończy się interesującą sesją eksperymentalną dla wszystkich uczestników, pozwalającą na przeanalizowanie pozytywnych korzyści, jakie zwierzęta wnoszą do naszego życia.

Zobacz pełną listę prelegentów i pełen program

Zobowiązania te, łącznie znane jako PURINA W SPOŁECZEŃSTWIE, opierają się na naszych silnych stronach jako ekspertów w dziedzinie pielęgnacji i żywienia zwierząt oraz stanowią element ambicji Nestlé w zakresie żywienia, zdrowia i dobrostanu.
Kobieta dotykająca kota w nos

Skontaktuj się z nami

Czy chciałbyś zostać naszym partnerem w ramach któregokolwiek z naszych zobowiązań lub masz pytania związane z naszą inicjatywą? Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami