Paula

Specjalistka ds. prawnych i naukowych i weterynarz w Purina

paula

Proces produkcji

Czytaj więcej >

Określenie naturalny może być różnorako rozumiany przez konsumentów. Definicja stosowana w przemyśle karmy dla zwierząt domowych definiuje naturalną karmę dla zwierząt domowych jako taką, która zawiera wyłącznie naturalne składniki, które zostały poddane uznanym procesom obróbki fizycznej (gotowanie, mielenie, suszenie). W naszym portfolio oferujemy produkty zawierające naturalne składniki.

Co oznacza naturalna karma dla zwierząt domowych? Termin  naturalna karma dla zwierząt domowych może być użyty do opisania żywności zawierającej składniki pochodzące z roślin, zwierząt, mikroorganizmów lub minerałów:
• do których nic nie dodano, oraz
• które zostały poddane jedynie podstawowym procesom; takie jak zamrażanie lub suszenie. Między innymi obróbka chemiczna nie jest dopuszczalna.

W naszym asortymencie posiadamy marki, które wykorzystują naturalne składniki w swoich produktach (np. PURINA ProPlan Nature Elements, PURINA ONE DualNature, PURINA Cat Chow, PURINA Dog Chow). Kiedy widzisz na opakowaniu oświadczenia, takie jak „z naturalnymi składnikami”, odnosi się do tych naturalnych składników, które są oznaczone gwiazdką (*) lub innym symbolem na liście składników.

kot