Twój ulubieniec, nasza pasja
odpowiedzialny opiekun

PROMOWANIE POSTAWY ODPOWIEDZIALNEGO OPIEKUNA

Wierzymy, że u podstaw odpowiedzialnego posiadania zwierząt jest odpowiednia edukacja.

NASZ CEL

Do 2030 roku 3 000 000 ludzi weźmie udział w naszych programach.

NASZE ZOBOWIĄZANIE

Dlaczego jest to ważne

Bycie opiekunem zwierzęcia domowego to satysfakcjonujące doświadczenie, które może przynieść wielką radość, a także korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Rozumiemy również, że posiadanie zwierzęcia może być ogromną odpowiedzialnością, a zdobycie wiedzy o tym, co jest dla niego najlepsze, nie zawsze jest łatwe. Chcemy wzmocnić pozycję opiekunów zwierząt poprzez dostarczanie rzetelnych i fachowych informacji oraz porad. A ponieważ dzieci są następnym pokoleniem opiekunów zwierząt, uważamy, że ważne jest, aby również one nauczyły się interakcji ze zwierzętami i poznały ich specjalne potrzeby.

Purina będzie dostarczać rozwiązania cyfrowe i finansować aplikacje takie jak Zigzag Puppy Coach, która wspiera opiekunów w uczeniu szczeniąt podstawowych umiejętności życiowych, zapewniając spersonalizowany plan szkolenia, w oparciu o rasę i wiek psa. Będziemy również kontynuować współpracę z naszymi ekspertami w dziedzinie edukacji dzieci i tworzyć programy pomagające dzieciom lepiej zrozumieć zachowanie zwierząt i nauczyć się opieki nad nimi.

NASZ PUNKT WIDZENIA: KORZYŚCI Z ODPOWIEDZIALNEGO POSIADANIA ZWIERZĄT DOMOWYCH

W Purina wierzymy, że kiedy ludzie i zwierzęta nawiązują więź, ich życie staje się bogatsze. Wiemy również, że odpowiedzialne posiadanie zwierząt domowych przynosi korzyści nie tylko zwierzętom i ich opiekunom, ale także całemu społeczeństwu. Dlatego chcemy wspierać jak największą liczbę osób, które chcą dowiedzieć się więcej o zwierzętach i lepiej je zrozumieć.

 

DOŚWIADCZENIE KONTAKTU ZE ZWIERZĘTAMI MOŻE PRZYNIEŚĆ NAM RADOŚĆ I MIŁOŚĆ. WAŻNE JEST SPEŁNIANIE POTRZEB ZWIERZĄT, ABY ZAPEWNIĆ IM POCZUCIE SZCZĘŚCIA, BEZPIECZEŃSTWA I MIŁOŚCI.

EKSPERCI PURINA

ISTNIEJĄCE PROGRAMY

Od wielu lat z powodzeniem prowadzimy w całej Europie programy odpowiedzialnego posiadania zwierząt. Nawiązaliśmy na przykład partnerstwo z KidZanią w Portugalii, krytym miastem, certyfikowanym przez portugalskie Ministerstwo Edukacji, gdzie dzieci mogą bawić się w dorosłych.

Stworzyliśmy i otworzyliśmy drzwi do pierwszej Kliniki Weterynaryjnej Purina Pet School, która symuluje wizytę u weterynarza i pomaga dzieciom nauczyć się, jak dbać o koty i psy oraz jak zachowywać się w ich otoczeniu. Rozdaliśmy również nasze materiały Pet School wszystkim szkołom, które zorganizowały wizyty w KidZanii. W ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia kliniki odwiedziło ją ponad 8500 dzieci.

ROZBUDOWUJEMY NESTLÉ CSV

Tak jak my angażujemy się w poprawę życia zwierząt i ludzi, którzy je kochają, nasza firma-matka Nestlé jest zaangażowana w poprawę jakości życia i przyczynianie się do zdrowszej przyszłości dla ludzi i ich rodzin, od społeczności po planetę.

Dowiedz się więcej o Nestlé w Społeczeństwie

Dziewczyna biegnie z psami
Nasz wpływ
Nasze zobowiązania
Zobowiązaliśmy się robić więcej dla zwierząt, ludzi i planety, którą współdzielimy. Dlatego naszym celem jest wypełnienie 6 zobowiązań Purina.