Twój ulubieniec, nasza pasja

Zobacz widoczny wpływ na zdrowie Twojego małego psa – wystarczą 3 tygodnie

Weź udział w 3-tygodniowym wyzwaniu i zadbaj o zdrowie swojego psa, podając mu karmę Purina ONE® Mini. Jej zaawansowana i pełnoporcjowa formuła odgrywa niezastąpioną rolę w odżywianiu psa. Już wkrótce zauważysz widoczne rezultaty, będące oznakami zdrowia i szczęścia Twojego ulubieńca: dobry apetyt, mnóstwo energii i witalności, błyszczącą sierść, gładką skórę i świetliste oczy.

 • Dobry apetyt

  Zobaczysz, jak poprawi się apetyt Twojego psa. Będzie jeść chętnie, rozkoszując się smakiem karmy Purina ONE® Mini.

  Dzień
  1
 • Witalność i energia

  Pełnoporcjowa i zbilansowana karma wywarła już efekt w postaci wysokiego poziomu energii Twojego ulubieńca, który tryska szczęściem.

  Tydzień
  1
 • Zdrowe trawienie

  Czy dostrzegasz, że odchody Twojego psa są drobne i twarde? Jego nowa karma jest dobrze strawna a to oznacza, że dobrze przyswaja składniki odżywcze.

  Tydzień
  2
 • Błyszcząca sierść, Gładka skóra, Bystre oczy

  Widać już skutek wysokiej jakości kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 oraz niezbędnych witamin i minerałów. Możesz zauważyć bardziej lśniącą sierść, lepszy stan skóry i szczęśliwsze oczy.

  Tydzień
  3
 • Zdrowie

  Teraz na system odpornościowy Twojego psa oddziałuje już wyjątkowe połączenie witamin i przeciwutleniaczy zawartych w karmie Purina ONE® Mini, zapewniając mu zdrowie na lata.

  Po 3
  tygodniach

Podejmij 3-tygodniowe wyzwanie z karmą Purina ONE® Mini, a już po 3 tygodniach zobaczysz widoczną różnicę.