Twój ulubieniec, nasza pasja

Dowiedz się więcej o podejściu metody Bilansu Masy

Jesteśmy zaangażowani w pracę na rzecz przyszłości wolnej od odpadów

Jako Purina ONE® jesteśmy dumni z działań, które podejmujemy, aby zmniejszyć naszą zależność od pierwotnego plastiku poprzez udoskonalenie naszego procesu opakowaniowego. Naszym pierwszym krokiem jest zapewnienie, aby wszystkie nasze opakowania z serii Bifensis® były wykonane w 40% z materiałów pochodzących z recyklingu. To nowe podejście pomaga nam budować nasze dzisiejsze zaangażowanie i dążyć do celu, jakim jest posiadanie 100% plastiku pochodzącego z recyklingu w naszych opakowaniach w przyszłości.

PURINA ONE®
Dowiedz się więcej o podejściu metody Bilansu Masy
Dlaczego nadal używamy plasitku w naszych opakowaniach?

Tylko z jednego powodu. Dla naszych zwierząt. Nadal używamy plastiku, aby zachować świeżość i jakość naszej karmy, dla ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego kota.

Traktujemy opakowanie jako zasób, a nie odpad

Nasze zaangażowanie na rzecz zwierząt domowych oznacza również pracę na rzecz przyszłości wolnej od odpadów, poprzez zmniejszenie naszej zależności od pierwotnego plastiku używanego do produkcji naszych opakowań. Podejście metody Bilansu Masy pozwala nam na łączenie plastiku pochodzącego z recyklingu z plastikiem pierwotnym podczas procesu produkcyjnego w celu wytworzenia nowego opakowania. 
Jednak biorąc pod uwagę złożoność metody przetwarzania, trudno jest określić dokładną ilość plastiku pochodzącego z recyklingu, która trafia do każdego pojedynczego opakowania. W związku z tym każde opakowanie może różnić się całkowitą ilością zawartego w nim plastiku pochodzącego z recyklingu. Jednak dzięki podejściu metody Bilansu Masy możemy zapewnić, że 40% plastiku pochodzącego z recyklingu jest przypisane do całej partii opakowania

Wspieramy gospodarkę o obiegu zamkniętym poprzez redukcję, ponowne wykorzystanie i recykling naszych opakowań

Metoda Bilansu Masy, którą stosujemy w naszym procesie opakowaniowym posiada certyfikat International Sustainability and Carbon Certification (ISCC). Organizacja certyfikująca wspiera wdrażanie zrównoważonych systemów produkcji, takich jak nowe technologie recyklingu, które przekształcają trudne do recyklingu materiały w nowe tworzywa sztuczne, co pomaga nam działać na rzecz bardziej zrównoważonej planety.

Odkryj gamę produktów dopasowanych do potrzeb Twojego kota