Jedzenie, które powinieneś chować przed swoim kotem

Często nie reagujemy, gdy nasz kot podskubuje różne pokarmy ufając, że kot instynktownie wie, co jest dla niego dobre. Nie bierzemy pod uwagę tego, że wiele pokarmów dobrych dla nas, może być niebezpieczna dla zdrowia naszego kota. Dlatego to my musimy pilnować, co może znaleźć się w zasięgu kociego pyszczka, aby uchronić go przed potencjalnym zatruciem.
Dowiedz się więcej

Jak żyć z więcej niż jednym kotem w 3 krokach

Życie z kotem może być źródłem mruczącej satysfakcji, a także sposobem na odgonienie codziennych trosk i stresu. Decydując się na więcej niż jednego kota, musimy wziąć pod uwagę co jest kluczowe dla zapewnienia nam szczęśliwego współżycia. Jak żyć z wieloma kotami, aby wszyscy czuli się bezpiecznie i szczęśliwie?
Dowiedz się więcej

Dlaczego koty kopią w doniczkach?

Czy posiadanie kota jest równoznacznie z rezygnacją z kwiatów doniczkowych? Czy każda doniczka wzbudza potrzebę kopania? Jakie triki pomogą uchronić nasze kwiaty przed dewastacją, a kota przed zatruciem?
Dowiedz się więcej

Sekrety dobrze dobranej kuwety

Mało kto wie, że dobranie odpowiedniej kuwety dla kota jest proste jak liczenie do trzech. A mimo to, nie wszystkie koty chętnie wybierają dostarczoną przez nas toaletę. Na co zwrócić uwagę, żeby Twój kot zaakceptował wybrany model?
​Dowiedz się więcej