Twój ulubieniec, nasza pasja
Off
Kot siedział na kanapie

Wszystko o kotach

Znajdź nalepsze jedzenie dla potrzeb swojego kota - sprawdź rady naszych ekspertów lub zobacz nasz quiz o rasach kotów. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, jesteśmy tu by pomóc Ci we wszystkich pytaniach odnośnie kotów.

Kot w miskach na jedzenie
Odżywianie i karmienie
Produkty dla kotów
Jeśli szukasz odpowiedniego jedzenia dla swojego futrzastego przyjaciela, to mamy coś dla wszystkich. Od karmy suchej do mokrej, dla kociąt i seniorów, od kompletnych posiłków do specjalnych diet. Zobacz wszystkie nasze produkty.
Rudy kot na ramieniu właściciela
Porady Purina
Ekspercka opieka dla kota
Kiedy zastanawiasz się nad odpowiednią opieką dla swojego kota, musisz pozyskać informację od ekspertów. Poznaj nasze artykuły, żeby przekonać się jak Purina może pomóc Ci z odżywianiem kota, zachowaniem, rozwojem czy zdrowiem.
Która rasa jest odpowiednia dla mnie?

Duży słodziak czy mały tygrys? Gładkowłosy czy puszysty? Domowy czy wychodzący? Jest tak wiele ras kotów, że wybór idealnej może być problematyczny. Pozwól ekspertom Purina dobrać rasę odpowiednią do Twojego stylu życia.

Kot na kolanach właścicieli
Porady Purina
Znajdź odpowiedniego kota
Jeśli chciałbyś powiększyć swoją rodzinę, ale nie wiesz gdzie zacząć, to Purina śpieszy z pomocą. Przejdziemy proces adopcji krok po kroku, ale też podpowiemy jak skontaktować się z hodowcą.
Dwa koty jedzą z czerwonej miski
Karmienie i odżywianie
Nie wiesz kiedy zmienić karmę na jedzenie dedykowane dorosłym kotom? Pozwól, że pomożemy z odpowiedzią.
Starszy kot na kolanach właścicieli
Porady Purina
Senior
Koci senior też może cieszyć się pełnią życia dzięki poradom od naszych ekspertów.
Zespół CES

Kontakt

Jesteśmy tu by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - małe lub duże, całkowicie poważne albo te trochę mnie. Działamy od poniedziałku do piątku, pomiędzy 7:00 a 19:00.