Daniel

Regional Leader Purina Institute and Veterinarian @Purina

daniel

Składniki

Czytaj więcej >

Tak, karma dla zwierząt domowych może być wytwarzana z ziarnami i bez. Produkty nie zawierające ziarna zbóż zawierają alternatywne źródła węglowodanów, aby uzyskać pełnowartościową i zbilansowaną dietę. Ponieważ ludzie preferują różnorodność pożywieniu, Purina dostosowuje szeroką gamę produktów, do wyborów podejmowanych przez opiekunów zwierząt. To opiekun decyduje co jest odpowiednie dla jego zwierzęcia wybierając karmę dla zwierząt domowych z ziarnami lub bez zbóż.

Zarówno koty, jak i psy czerpią korzyści z jedzenia zbóż. Ziarna takie jak kukurydza, pszenica i jęczmień są doskonałym źródłem niezbędnych i korzystnych składników odżywczych. Są jednym z najlepszych sposobów dostarczania przeciwutleniaczy, węglowodanów bogatych w energię i błonnika w celu poprawy procesów trawienia. Możesz przeczytać więcej o zaletach zbóż tutaj.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że konsumenci szukają różnych możliwości karmienia swojego zwierzaka, dlatego receptury zawierające zboża i bez nich. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy właściciele zwierząt domowych wybierają selektywnie składniki i mogą preferować karmę dla zwierząt bez zbóż. Dla tych właścicieli zwierząt domowych oferujemy karmy z alternatywnymi źródłami węglowodanów, takimi jak mąka z korzenia manioku i skrobia grochowa. Mamy kilka marek, które posiadają karmy nie zawierające ziaren zbóż w ramach swojej linii produktów. W Polsce należą do nich: PRO PLAN, PRO PLAN VETERINARY DIETS. Wszystkie nasze kompozycje karm dla zwierząt domowych bez zbóż zapewniają pełnowartościowe i zbilansowane odżywianie, spełniając oczekiwania właścicieli jako znane i godne zaufania produkty wysokiej jakości od Purina.

Określenie karma bezzbożowa (grain-free) nie oznacza, że ​​produkt jest „wolny od węglowodanów”, jak wydaje się niektórym właścicielom. Ziarna są zwykle zastępowane alternatywnym źródłem węglowodanów, jako niezbędny składnik dobrze zbilansowanej diety. Co więcej, produkty reklamujące recepturę bez ziarna niekoniecznie oznacza, że ​​dieta ma wyższą zawartość białka zwierzęcego.

SKŁADNIKI