Dagmar

Food Safety Manager and Veterinarian @Purina

Dagmar

Proces produkcji

Czytaj więcej >

W Purina podchodzimy do tematu jakości bardzo poważnie. Nasze europejskie zakłady produkcyjne wysyłają próbki produkcyjne do zewnętrznych testów, poddając je jednocześnie testom w naszych wewnętrznych laboratoriach. Wszystko w celu zapewnienia najwyższej jakości surowców, półproduktów i finalnego produktu, który trafi na półkę sklepową, a potem do miski Twojego czworonoga.

W pierwszej kolejności sprawdzamy surowce, które przyjmujemy do naszych zakładów produkcyjnych pobierając próbkę każdego z nich, aby sprawdzić, czy spełniają nasze standardy jakości. Tylko materiały, które spełniają wszystkie standardy są przyjmowane na stan magazynowy.

W dalszej kolejności, już podczas produkcji, regularnie pobieramy próbki półproduktów, aby sprawdzić, czy nie zdarzają się w nich odstępstwa od wyznaczonych norm.

Żaden produkt nie może opuścić zakładu produkcyjnego, jeśli nie została z niego pobrana próbka. Każdego dnia zespoły ekspertów oceniają jakość produktu, weryfikując, czy nie ma żadnych odstępstw od wymagań jakościowych dotyczących konsystencji, koloru czy aromatu karmy.

Obejrzyj wideo, aby dowiedzieć się więcej na temat tego procesu bezpośrednio od naszego zespołu ds. zapewnienia jakości.