Zwierzęta domowe

INNOWACJE DLA LEPSZEGO ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA ZWIERZĄT

Nasze cele

W latach 2020-2023 wprowadzimy 14 nowych produktów ukierunkowanych na poprawę zdrowia i dobrostanu zwierząt domowych..

100

Nasze dotychczasowe osiągnięcia

Mamy bogatą historię w dziedzinie przełomowych odkryć, a ciągłe wprowadzanie innowacji, by poprawiać zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt domowych, pozostaje dla nas priorytetem. Od momentu podjęcia naszych zobowiązań w 2016 r. wprowadziliśmy już 19 nowych produktów, w tym Purina® DENTALIFE® i Purina®ONE® Bifensis, i opublikowaliśmy je w 17 czasopismach naukowych, przekraczając nasz pierwotny cel - wprowadzenie 16 nowych produktów w latach 2016-2018. 

W latach 2018-2020 postawiliśmy sobie za cel wprowadzenie 14 nowych produktów. W 2018 roku wprowadziliśmy 7 nowych produktów, a w 2019 kolejnych 16, co łącznie daje 23 nowatorskie rozwiązania w porównaniu z zaplanowanymi czternastoma. 

W 2020 roku wprowadziliśmy na wybranych rynkach nasze rewolucyjne rozwiązanie, kolejną innowacyjną karmę dla kotów PRO PLAN® LIVECLEAR®. Jest to pierwsza i jedyna karma dla kotów, która dzień po dniu obniża ilość alergenów znajdujących się na sierści kota. Ta przełomowa dieta to wyniki ponad dziesięciu lat badań ośrodków naukowych firmy Purina poświęconym znalezieniu bezpiecznego, skutecznego i przyjaznego kotom podejścia do zmniejszenia problemu alergii na koty. 
Odżywianie jest w sercu naszych działań, dlatego właśnie przez nie chcemy sprawiać, by życie zwierząt domowych i ludzi, którzy je kochają, stawało się lepsze i bogatsze.

proplan

Nasz punkt widzenia: Purina, badania i żywienie

Naszą firmę tworzą właściciele i miłośnicy zwierząt, od naszych naukowców i dietetyków po pracowników marketingu i sprzedaży. Oddani rozumieniu potrzeb żywieniowych, behawioralnych i społecznych zwierząt domowych, a także skoncentrowani na tym, by  zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby były zdrowe i szczęśliwe. 

kot

Jesteśmy przekonani, że naukowo udowodnione, dobrej jakości żywienie jest niezbędne dla dobrego samopoczucia zwierząt. Dlatego od początku istnienia firmy, od ponad 100 lat, przez wszystkie nasze działania dotrzymujemy obietnicy dostarczania wysokiej jakości pożywienia, którego skuteczność jest potwierdzona naukowo. Żywienie jest w sercu tego, czym się zajmujemy w Purina. 

Jako jedna z wiodących firm na świecie w branży produktów wspomagających opiekę nad zwierzętami, poczyniliśmy znaczne inwestycje w naukę, innowacje i zrozumienie zwierząt. Jesteśmy odpowiedzialni wobec zwierząt domowych i ich właścicieli za wykorzystanie tej wiedzy i badań nad karmą dla zwierząt domowych, a także dzielenia się naszym know-how w zakresie rozwoju, by przekraczać granice i nadal rozwijać diety, w tym dla zwierząt o specjalnych potrzebach i tych wymagających wsparcia lekarzy weterynarii i leczenia.

WSPÓŁPRACUJEMY ZE ŚWIATOWYMI AUTORYTETAMI W OBSZARZE WETERYNARII. JESTEŚMY PODEKSCYTOWANI PERSPEKTYWĄ NAPĘDZANIA INNOWACJI, KTÓRE STANOWIĄ WIDOCZNY POSTĘP W OBSZARZE ZDROWIA I DOBROSTANU PSÓW I KOTÓW.

NASZYM FUNDAMENTEM JEST TWORZENIE WSPÓLNEJ WARTOŚCI W NESTLÉ.

Tak, jak my zobowiązaliśmy się do poprawy jakości życia zwierząt domowych oraz ludzi, którzy je kochają, nasza firma-matka, Nestlé, również angażuje się w budowanie zdrowszej przyszłości dla ludzi oraz ich rodzin, naszych społeczności oraz całej planety.

 

Dowiedz się więcej o Nestlé w Społeczeństwie

Wśród naszych przełomowych karm dla psów Purina PRO PLAN® Neurocare wyróżnia się przełomową kompozycją składników o niepowtarzalnym i potwierdzonym naukowo wpływie na układ nerwowy, dzięki czemu pomaga podnieść jakość życia psów z zaburzeniami neurologicznymi i starszych (m.in. w demencji i zespole zaburzeń poznawczych).

INNE ZOBOWIĄZANIA