Zwierzęta domowe

INNOWACJE DLA LEPSZEGO ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA ZWIERZĄT

Nasze cele

W latach 2018 - 2020 wprowadzimy na rynek 14 nowych produktów wspierających zdrowie i dobrostan zwierząt domowych.

50

Nasze dotychczasowe osiągnięcia

W 2016 roku zobowiązaliśmy się do wprowadzenia na rynek 16 nowych produktów wspierających zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt domowych. Złożyliśmy również obietnicę udostępniania rezultatów naszych badań w artykułach publikowanych w wiodących pismach naukowych 4 razy w roku.

W rezultacie możemy pochwalić się 16-ma nowymi produktami na rynku i opublikowaniem 17-tu artykułów w rozmaitych pismach naukowych.

Każdy z produktów został przygotowany przez naszych specjalistów do spraw żywienia i lekarzy weterynarii, naukowców skoncentrowanych na innowacjach w służbie wysokiej jakości karmy dla zwierząt. Niektóre z produktów zostały wzbogacone o zastrzeżone formuły Purina® jak DENTALIFE®, która wspiera higienę jamy ustnej psów - problem dotyczący nawet 4/5 czworonogów - oraz BIFENSIS® - formułę żywieniową zbudowaną wokół dobroczynnych kultur bakterii pokarmowych kotów, które wspierają układ odpornościowy poprzez wzrost produkcji przeciwciał u kotów.

Nasze początki sięgają XIX wieku, ale pasja do innowacji w obszarze żywienia zwierząt trwa nadal. Szczególnie wyraźnie widać to w naszych zobowiązaniach na 2020 r. i obietnicy wprowadzenia na rynek 14 nowych produktów wspierających zdrowie i dobrostan naszych ulubieńców.

W 2018 roku wprowadziliśmy na rynek już 7 nowych produktów.

Nasz punkt widzenia - Purina, badania i żywienie

Począwszy od naszych naukowców, przez specjalistów do spraw żywienia, pracowników działów marketingu po sprzedawców - jesteśmy opiekunami i miłośnikami zwierząt. Każde działanie podejmowane przez nas ma na celu poznanie i zrozumienie zachowania zwierzęcia domowego, jego potrzeb żywieniowych i społecznych, a także sprawienie by było ono zdrowe i szczęśliwe.

Opieramy się na przekonaniu, że opracowana przez naukowców, dobrej jakości karma dla zwierząt jest kluczowa dla ich dobrostanu. Właśnie dlatego, już od samych początków istnienia naszej firmy, poprzez nasze wszystkie aktywności dotrzymujemy słowa w naszym zobowiązaniu dostarczania wysokiej jakości karmy, sprawdzonej wiedzy i wyników. W Purina żywienie zwierząt domowych jest kluczowe i zajmuje centralne miejsce.

Zajmując jedno z czołowych miejsc na świecie wśród firm zajmujących się żywieniem i pielęgnacją zwierząt przez lata poczyniliśmy znaczne inwestycje na rzecz zdobywania wiedzy, innowacji i zrozumienia zwierząt domowych. Czujemy odpowiedzialność wobec zwierząt i ich opiekunów, aby używać tej wiedzy, prowadzić badania w obszarze żywienia zwierząt i wykorzystywać nasz know-how w rozwijaniu nowych produktów. Wszystko w celu ciągłego przekraczania oczekiwań i dostarczania rozwiązań dietetycznych dla zwierząt ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi lub wymagających żywienia wspomagającego leczenie.

Współpracujemy ze światowymi autorytetami w obszarze weterynarii. Jesteśmy podekscytowani perspektywą napędzania innowacji, które stanowią widoczny postęp w obszarze zdrowia i dobrostanu psów i kotów.

Naszym fundamentem jest Tworzenie Wspólnej Wartości w Nestlé.

Tak jak my zobowiązaliśmy się do poprawy jakości życia zwierząt domowych, oraz ludzi którzy je kochają, nasza firma-matka, Nestlé, również angażuje się w budowanie zdrowszej przyszłości dla ludzi oraz ich rodzin, naszych społeczności oraz całej planety.

Dowiedz się więcej o Nestlé w Społeczeństwie

INNE ZOBOWIĄZANIA