Zwierzęta domowe

INNOWACJE DLA LEPSZEGO ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA ZWIERZĄT

Nasze cele

W latach 2021 - 2022 wprowadzimy na rynek 10 nowych produktów wspierających zdrowie i dobrostan zwierząt domowych.

100
banner

Nasze dotychczasowe osiągnięcia

Osiągnięto 100%

W latach 2018-2020, zobowiązaliśmy się do wprowadzenia na rynek 14 nowych produktów wspierających zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt domowych. W samym roku 2020 wprowadziliśmy 37 nowych produktów, co łącznie przekracza nasz cel o 23 produkty.

Mamy bogatą historię w dziedzinie innowacji. Stałe wprowadzanie innowacji w celu poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia zwierząt domowych pozostaje dla nas priorytetem. Od momentu rozpoczęcia naszych zobowiązań w 2016 roku wprowadziliśmy już 19 nowych produktów, w tym Purina® DENTALIFE® i Purina®ONE® Bifensis. Nowości zostały opublikowane i zauważone w 17 czasopismach naukowych, przekraczając nasz pierwotny cel 16 nowych produktów w latach 2016-2018.

W 2020 roku jedną z naszych premier była rewolucyjna innowacja - PRO PLAN® LIVECLEAR®. Pierwsza i jedyna karma dla kotów, która redukuje alergeny znajdujące się w sierści kota i łupieżu. Ta przełomowa dieta jest wynikiem ponad dziesięciu lat badań Purina poświęconych znalezieniu bezpiecznego, skutecznego i przyjaznego kotom podejścia do przeciwdziałania alergenom.

Odżywianie jest absolutnym sercem tego, co robimy, i jest to tylko jeden z podstawowych sposobów, w jaki pomagamy tworzyć bogatsze życie dla zwierząt domowych i ludzi, którzy je kochają.

Nasz punkt widzenia: Purina, badania i żywienie

Począwszy od naszych naukowców, przez specjalistów do spraw żywienia, pracowników działów marketingu po sprzedawców - jesteśmy opiekunami i miłośnikami zwierząt. Każde działanie podejmowane przez nas ma na celu poznanie i zrozumienie zachowania zwierzęcia domowego, jego potrzeb żywieniowych i społecznych, a także sprawienie by było ono zdrowe i szczęśliwe.

kot

Opieramy się na przekonaniu, że opracowana przez naukowców, dobrej jakości karma dla zwierząt jest kluczowa dla ich dobrostanu. Właśnie dlatego, już od samych początków istnienia naszej firmy, poprzez nasze wszystkie aktywności dotrzymujemy słowa w naszym zobowiązaniu dostarczania wysokiej jakości karmy, sprawdzonej wiedzy i wyników. W Purina żywienie zwierząt domowych jest kluczowe i zajmuje centralne miejsce.

Zajmując jedno z czołowych miejsc na świecie wśród firm zajmujących się żywieniem i pielęgnacją zwierząt przez lata poczyniliśmy znaczne inwestycje na rzecz zdobywania wiedzy, innowacji i zrozumienia zwierząt domowych. Czujemy odpowiedzialność wobec zwierząt i ich opiekunów, aby używać tej wiedzy, prowadzić badania w obszarze żywienia zwierząt i wykorzystywać nasz know-how w rozwijaniu nowych produktów. Wszystko w celu ciągłego przekraczania oczekiwań i dostarczania rozwiązań dietetycznych dla zwierząt ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi lub wymagających żywienia wspomagającego leczenie.

WSPÓŁPRACUJEMY ZE ŚWIATOWYMI AUTORYTETAMI W OBSZARZE WETERYNARII. JESTEŚMY PODEKSCYTOWANI PERSPEKTYWĄ NAPĘDZANIA INNOWACJI, KTÓRE STANOWIĄ WIDOCZNY POSTĘP W OBSZARZE ZDROWIA I DOBROSTANU PSÓW I KOTÓW.

NASZYM FUNDAMENTEM JEST TWORZENIE WSPÓLNEJ WARTOŚCI W NESTLÉ.

Tak, jak my zobowiązaliśmy się do poprawy jakości życia zwierząt domowych oraz ludzi, którzy je kochają, nasza firma-matka, Nestlé, również angażuje się w budowanie zdrowszej przyszłości dla ludzi oraz ich rodzin, naszych społeczności oraz całej planety.

 

Dowiedz się więcej o Nestlé w Społeczeństwie

Wśród naszych przełomowych karm dla psów Purina PRO PLAN® Neurocare wyróżnia się przełomową kompozycją składników o niepowtarzalnym i potwierdzonym naukowo wpływie na układ nerwowy, dzięki czemu pomaga podnieść jakość życia psów z zaburzeniami neurologicznymi i starszych (m.in. w demencji i zespole zaburzeń poznawczych).