Zapewnij szczenięciu dobry start w życie

Ten moment w końcu nadszedł. Zabierasz pieska do domu. Chcesz, aby jego życie było niezwykłe od samego początku, a my chcemy Ci w tym pomóc.

Dzięki wykorzystaniu potęgi nauki karma Purina® PRO PLAN® pomaga dostarczać psu optymalne pożywienie na różnych etapach jego rozwoju. Jest ono podstawą dobrego zdrowia i zapewnia szczenięciu dobry start w życie.

Karma Purina® PRO PLAN® jest rezultatem niepowtarzalnej tradycji naukowej. Jest tak, ponieważ jesteśmy częścią firmy Purina®, która od ponad 85 lat jest pionierem w dziedzinie żywienia psów. Obecnie wśród pracowników firmy znajdują się dietetycy, technolodzy żywienia, lekarze weterynarii i behawioryści , którym zawdzięczamy wiele przełomowych odkryć dotyczących zdrowia i żywienia psów. Razem, chcemy pomóc Ci dowiedzieć się więcej o odpowiednim żywieniu Twojego szczenięcia i poprawić jego zdrowie dzięki żywieniu.

Jesteśmy przekonani, że właściciel zaangażowany w opiekę nad zwierzęciem w największym stopniu przyczynia się do jego zdrowia i dobrego samopoczucia. Najlepszym sposobem, aby pomóc psom, jest podzielenie się naszą wiedzą specjalistyczną z ich właścicielami. Sami jesteśmy właścicielami psów i znamy to poczucie obowiązku na całe życie, które temu towarzyszy. Z tego powodu wkładamy dużo wysiłku w oferowanie wsparcia właścicielom i opracowywanie pożywienia dla czworonogów, które odpowiadałoby ich potrzebom na wszystkich etapach życia.

Zapoznanie szczenięcia ze światem zewnętrznym

Produkty podobne


PURINA® PRO PLAN® Medium Puppy Sensitive Digestion z OPTIDIGEST®, sucha karma bogata w jagnięcinę

Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt z wrażliwym układem trawiennym należących do ras średnich.

KARMA PRO PLAN® z FORMUŁĄ OPTISTART® DLA SZCZENIĄT RAS DUŻYCH o atletycznej budowie ciała

Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt dużych ras.