Co nas wyróżnia

Jakość tkwi w szczegółach

Wierzymy, że w trosce o dobrostan psów nie wolno nam przeoczyć najmniejszego detalu. Jakość i bezpieczeństwo składników w karmie Purina® PRO PLAN® jest sprawą nadrzędną i nie podlega jakiejkolwiek dyskusji.

Korzyści udowodnione naukowo

Wszystko, co robimy, ma jeden prosty cel – poprawę jakości życia psów i ich właścicieli – a nasza seria OPTINUTRITION® zapewnia naukowo udowodnione korzyści. Każdy pojedynczy składnik i substancję odżywczą dobrano tak, aby przynosiły psu znaczące korzyści zdrowotne.

Nowatorskie, ukierunkowane osiągnięcia naukowe

Dzięki naszemu działowi badań i rozwoju nigdy nie zaprzestajemy wysiłków na rzecz poszukiwania nowych i pionierskich sposobów, aby pomagać psom i ich właścicielom. Z tego powodu nasze przełomowe odkrycia zyskały uznanie międzynarodowej społeczności naukowej i są publikowane w uznanych branżowych czasopismach naukowych.

Doskonała jakość składników odżywczych

Karma PRO PLAN® zawiera najlepsze składniki, które gwarantują psom długie zdrowie dzięki optymalnemu sposobowi przygotowania z wykorzystaniem zastrzeżonej technologii firmy Purina® zachowującej pełen smak i wszystkie wartości odżywcze.

Jego niezwykły świat

Produkty podobne


PURINA® PRO PLAN® Large Athletic  Adult Sensitive Digestion z OPTIDIGEST®, sucha karma bogata w jagnięcinę

Pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych z wrażliwym układem trawiennym należących do ras małych i mini.

PURINA® PRO PLAN® Medium Adult Sensitive Digestion z OPTIDIGEST®, sucha karma bogata w jagnięcinę

Pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych z wrażliwym układem trawiennym należących do ras małych i mini.