Nasza innowacja

Każdy pies ma różne wymagania żywieniowe, a ich potrzeby zmieniają się w zależności od etapu życia. Nowa linia produktów Purina® PRO PLAN® z formułą OPTINUTRITION® jest naszym najnowszym wynalazkiem, który sprosta wszystkim tym potrzebom. OPTINUTRITION® to najbardziej zaawansowane i efektywne połączenie składników odżywczych, opracowanych z użyciem przełomowych odkryć naukowych i zastosowane w żywieniu przez naszych ekspertów.

Cała linia produktów Purina® PRO PLAN® oparta jest na OPTINUTRITION®, a różne jej produkty zapewniają różne korzyści dopasowane do potrzeb konkretnego psa. Oznacza to, że niezależnie od tego, co dzieje się w życiu psa, zawsze znajdzie się rozwiązanie żywieniowe, które będzie dopasowane do jego potrzeb.

OPTINUTRITION® zapewnia sprawdzone naukowo korzyści, które odpowiadają konkretnym potrzebom zdrowotnym psa na każdym etapie jego życia. Oznacza to, że zawsze znajdziemy rozwiązanie żywieniowe dopasowane do tego, co w danym momencie dzieje się w jego życiu. A ponieważ linia produktów Purina® PRO PLAN® podzielona jest w zależności od wielkości psa i jego etapu rozwoju, można na niej polegać przez całe jego życie.

ZNAJDŹ WŁAŚCIWĄ KARMĘ DLA SWOJEGO PSA


Produkty podobne