Nasze przekonania

Kierujemy się sześcioma przekonaniami, które sprawiają, że karma Purina® Pro Plan® wyróżnia się spośród innych.

1. Jesteśmy przekonani, że właściciel psa odgrywa kluczową rolę

Jesteśmy przekonani, że dbający o psa i oddany mu właściciel w największym stopniu przyczynia się do jego dobrego samopoczucia. Zatem najlepszym sposobem, w jaki możemy pomóc psu, jest podzielenie się z jego właścicielem naszą wiedzą na temat tych zwierząt i ich odżywiania.


2. Wierzymy w ciągłe przesuwanie granic

Nigdy nie ustajemy w sprawdzaniu nowych i pionierskich sposobów pomagania psom i ich właścicielom. Nie satysfakcjonuje nas coś, co jest jedynie „wystarczająco dobre”. To z tego powodu traktujemy europejskie normy prawne dotyczące karmy dla zwierząt jedynie jako punkt wyjścia. Nie tylko spełniamy te normy, ale również przewyższamy je jakością.


3. Jesteśmy przekonani, że to właściciel psa zna go najlepiej

Zdajemy sobie sprawę z tego, że to właściciele najlepiej znają swoje psy. Dlatego przeprowadzamy wraz z nimi obszerne badania konsumenckie. Według takich badań, zdrowie układu trawiennego jest jedną z najważniejszych potrzeb konsumentów, którzy starają się pomóc swoim psom, co zainspirowało nas do opracowania karmy OPTIDIGEST®.


4. Wierzymy w ukierunkowane innowacje

Wszystkie osiągnięcia naszych procesów badawczo-rozwojowych są wykorzystane w naszych produktach, które oferują naukowo udowodnione korzyści. Nie dodajemy do naszych produktów składników tylko po to, by zostały dodane. Na przykład nie używamy barwników.


5. Wierzymy, że warto wspierać właścicieli w dbaniu o psy przez całe ich życie

Sami jesteśmy właścicielami i wielbicielami psów i znamy to poczucie obowiązku na całe życie, które temu towarzyszy. Dlatego wkładamy dużo wysiłku w oferowanie wsparcia właścicielom i opracowywanie pożywienia dla psów, które odpowiadałoby ich potrzebom na wszystkich etapach życia.


6. Wierzymy, że należy wyjść poza kwestię żywienia

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pożywienie to tylko początek, jeśli chodzi o starania, aby świat otaczający Twojego psa był niezwykły. Na przykład, aby pies i jego właściciel mogli się cieszyć każdą chwilą, ważne jest właściwe szkolenie. Z tego powodu obecnie wkładamy wysiłek w to, aby udzielać właścicielom porad, które wykraczają poza kwestię żywienia i dotyczą na przykład spraw związanych z opieką nad szczenięciem.

Co nas wyróżnia

Produkty podobne


PURINA® PRO PLAN® Large Athletic Adult Sensitive Skin sucha karma dla dorosłych psów z OPTIDERMA®, bogata w łososia

Pełnoporcjowa karma dla psów powyżej 7. roku życia ze skórą wrażliwą należących do ras średnich i dużych.

PURINA® PRO PLAN® Medium Adult Sensitive Skin z OPTIDERMA®, sucha karma bogata w łososia

Pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych ze skórą wrażliwą należących do ras małych i mini.