PRO PLAN PIES

PRO PLAN PIES

​Każda formuła żywieniowa PRO PLAN® jest wynikiem lat badań prowadzonych przez lekarzy weterynarii i dietetyków, którzy dzielą z Tobą zaangażowanie w zdrowie i dobre samopoczucie psa.

Wraz z rozwojem naszych psów od etapu szczenięcia do wieku podeszłego, ich ciała podlegają wielu zmianom. To dlatego karma, którą otrzymują powinna być opracowana z myślą o reagowaniu na te zmiany. Dlatego właśnie dietetycy PRO PLAN® opracowali trzy innowacyjne formuły dla tych trzech głównych etapów życia: Szczenięcia, Psa Dorosłego  i Psa Starszego. Każda z nich jest wynikiem lat badań i dekad zgromadzonego doświadczenia i została opracowana specjalnie dla sprostania potrzebom Twojego psa, niezależnie od tego w jakim jest wieku.

PRO PLAN® Puppy z formułą OPTISTART® z Siarą, bogaty w naturalne przeciwciała, obecne w pierwszym mleku matki, o udowodnionej* zdolności poprawy  odpowiedzi immunologicznej i wzmacnianiu ochrony, którą dała mu matka. Równoważy również ilość korzystnych i szkodliwych bakterii w jelitach szczenięcia, aby pomóc mu być odpornym na częste zaburzenia pokarmowe u szczeniąt.

PRO PLAN® Adult z formułą PRO BIFIDUS, będącą specjalnym źródłem prebiotyków, które posiadają udowodnioną** zdolność zwiększenia liczby bifidobakterii dla lepszej równowagi mikroflory jelitowej.

PRO PLAN Senior 7+ z formułą ANTI AGETM, zawiera jedyną kompozycję składników o udowodnionej*** zdolności do zwiększania czujności i sprawność umysłu. Twój pies będzie bardziej czujny i zainteresowany otoczeniem, a więź między Wami silniejsza.

Z PRO PLAN® możesz zyskać pewność, że robisz to, co najlepsze dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego psa.

To jest Twoje zaangażowanie. To jest nasze zaangażowanie. To PRO PLAN®.

Dowiedz się więcej na: www.purina-proplan.pl/pies

* Ishikawa H, Tabuchi H i Ohashi E (1998), Zmiany stężenia immunoglobulin surowicy u szczeniąt. J Vet Med Japan 51: 801 – 805.
** Middelbos i in., 2007. J. Anim. Sci. 85:3033-3044
*** Pan i in. Suplementacja pokarmowa trójglicerydami o średniej długości łańcucha wywiera długotrwały efekt  wzmacniający funkcje poznawcze u psów w podeszłym wieku. Brit J of Nutr.