DOG CHOW

DOG CHOW

​Marka DOG CHOW rozumie i szanuje psy, które cieszą się zdrowym, szczęśliwym i aktywnym życiem: niezależnie, czy jest to bieganie w górach, ekscytująca przeprawa przez rzekę, czy spacer w parku. Wiemy, że potrzeby Twojego psa zmieniają się w czasie jego podróży przez życie, a znalezienie właściwej karmy stanowi ważną część opieki nad nim.

Purina, dzięki swojemu 85 letniemu doświadczeniu w żywieniu i badaniu zachowania psów, starannie stworzyła linię karm DOG CHOW Właściwa Karma we Właściwym Wieku. Nasza karma jest przygotowana tak, by dostarczyć odpowiednie wartości odżywcze na każdym etapie życia psa.

DOG CHOW wspomaga ich zdrowie, aktywną ciekawość i zaraźliwy entuzjazm do życia.

​DOG CHOW® dla drogi pełniej pogoni skoków kałuż Spacery po błotnistym lesie, skakanie po kałużach, spróchniała kłoda, która po prostu musi zostać dokładnie sprawdzona; twój pies zawsze ma jakąś misję. Jednak kiedy idzie przez życie, jego potrzeby żywieniowe zmieniają się. Aby utrzymać go w zdrowiu i wspierać go z każdym jego krokiem, węszeniem, pogonią i skokiem, stworzyliśmy DOG CHOW® Właściwa Karma we Właściwym Wieku.

Psy mają apetyt na życie, są zawsze gotowe do wybiegnięcia przez drzwi, gdy tylko sięgasz po smycz. Mają jednak także specyficzne potrzeby żywieniowe, które różnią się w zależności od ich wieku, rasy i indywidualnych potrzeb. Aby wyjść naprzeciw psim potrzebom, stworzyliśmy linię produktów DOG CHOW® o specjalnie dostosowanych do potrzeb formułach, aby dodać mu energii na życiowe przygody.

Dowiedz się więcej na stronie: www.purina-dogchow.pl​