• FRISKIES PIES

  FRISKIES PIES

  Twój pies jest częścią Twojej rodziny i jest przez Was kochany. Aby pozostał zdrowy i pełen witalności, Friskies opracował gamę pełnoporcjowych i zbilansowanych karm dostosowanych do różnych stylów i etapów życia psów. Tak, aby Twój ulubieniec mógł dawać Ci to, co najlepsze.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • PRO PLAN PIES

  PRO PLAN PIES

  Każda formuła żywieniowa PRO PLAN® jest wynikiem lat badań prowadzonych przez lekarzy weterynarii i dietetyków, którzy dzielą z Tobą zaangażowanie w zdrowie i dobre samopoczucie psa.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • DOG CHOW

  DOG CHOW

  Marka DOG CHOW rozumie i szanuje psy, które cieszą się zdrowym, szczęśliwym i aktywnym życiem: niezależnie, czy jest to bieganie w górach, ekscytująca przeprawa przez rzekę, czy spacer w parku.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Purina Veterinary Diet's

  Purina Veterinary Diet's

  PODRĘCZNA, KOMPLETNA I SKUTECZNA Oferta diet klinicznych PURINA VETERINARY DIETS została stworzona dla lekarzy weterynarii, aby umożliwić wspieranie prowadzonego leczenia celowaną i opartą na naukowych podstawach dietą o udowodnionej skuteczności. Diety z linii PURINA VETERINARY DIETS są opracowane zarówno, aby pomoc minimalizować nawroty rozpoznanych i leczonych przez lekarza weterynarii chorób, jak też aby poprzez żywienie wspomagać pacjenta przez cały okres powrotu do pełni zdrowia.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • AdVENTuROS

  AdVENTuROS

  Poznaj pyszne dzikie przekąski Purina AdVENTuROS w oryginalnych smakach i teksturach.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Darling

  Darling

  Darling to karmy dla psów stworzone prosto z serca, dla życia pełnego miłości. Ich wyjątkową cechą jest wspaniały smak. Z Darling każdy posiłek Twojego psa jest kompletny, zbilanowany i niezwykle smaczny, dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom. W ofercie Darling znajdziemy zarówno karmy suche jak i mokre (w puszkach), w wielu pysznych smakach i formatach.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Beyond

  Beyond

  PURINA® BEYOND® to nowa sucha karma dla psów, która składa się z 9 wyselekcjonowanych składników z dodatkiem witamin i składników mineralnych. Niemal połowę receptury stanowią naturalne składniki, a jagnięcina, kurczak lub łosoś to zawsze pierwszy składnik karmy. Ponadto, karma ta nie zawiera dodatku sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów.

  CZYTAJ WIĘCEJ