Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Wartości odżywcze suchych karm Beyond

Dlaczego ważna jest karma zrównoważona pod względem odżywczym?

Zrównoważona pod względem odżywczym karma jest kluczem do właściwego rozwoju Twojego zwierzęcia przez całe życie. Każdy właściciel musi dostarczać zwierzęciu w posiłku niezbędne składniki odżywcze. Jest tak, ponieważ bez właściwych składników odżywczych, ucierpi zdrowie i samopoczucie Twojego zwierzęcia. Brak określonych składników odżywczych może prowadzić do choroby lub problemów zdrowotnych, których poprzez właściwe żywienie można uniknąć

Czy wiesz kto opracowuje formułę karmy BEYOND®?

Nasi wewnętrzni specjaliści w dziedzinie żywienia zwierząt odgrywają kluczową rolę w tworzeniu karm z linii BEYOND®. Od wyboru składników do nadzoru nad każdym etapem procesu formulacji, optymalizują oni sposób w jaki składniki i niezbędne substancje odżywcze są łączone dla długotrwałego wsparcia zdrowia i samopoczucia Twojego zwierzęcia. Nikt nie ma lepszych kwalifikacji, niż specjalista w dziedzinie żywienia zwierząt, gdy chodzi o opracowanie oraz kontrolowanie karmy, którą podajesz codziennie swojemu zwierzęciu.

Łosoś i warzywa

5 Króków dla Oceny
Składników karm BEYOND®

Krok 1
Wybieramy wyselekcjonowane naturalne składniki, w których zawartość składników odżywczych spełnia nasze wysokie standardy jakościowe
Krok 2
Pobieramy również próbki składników od dostawców i oceniamy je z naszym zespołem specjalistów żywienia zwierząt.
Krok 3
Uznajemy składnik za jeden element całej formuły dla optymalnego żywienia zwierząt
Krok 4
Testowanie produktu w całym procesie gotowania we współpracy ze specjalistą produktu
Krok 5
Nadzorowanie testów smakowitości i strawności
Moją rolą, jako dietetyka w PURINA®, jest zapewnienie, że produkty wprowadzane przez nas na rynek są w 100% pełnowartościowe i zbilansowane i że wspierają dobre zdrowie naszych ulubieńców przez całe ich życie.

Studiowałem biochemię i fizjologię zwierząt na Uniwersytecie Paryskim i uzyskałem stopień doktora w dziedzinie Patofizjologii żywienia. W procesie rozwoju linii BEYOND®, starannie wybrałem składniki pod kątem ich wysokiej jakości. Pracowałem nad recepturą wraz ze Specjalistą Produktu, aby określić właściwą ilość, w jakiej te składniki powinny zostać włączone, aby opracować produkt, który dostarcza wszystkich składników odżywczych, których potrzebują psy i która idzie nawet dalej, by oferować karmę o najwyższej jakości odżywczej.
Jean-Christophe - wewnętrzny dietetyk