Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Karma dla Zwierząt a dobre samopoczucie

Jak powinna działać prawidłowo sformułowana karma dla zwierząt?

Tak samo jak to, co umieszczamy w naszych recepturach BEYOND®, ważne jest co Twój pies z nich uzyskuje.

Dlatego właśnie podczas formułowania naszych receptur BEYOND® kładziemy nacisk na wysoką strawność. Składniki są z sukcesem dostarczone do organizmu tylko wtedy, gdy zwierzę jest w stanie z łatwością strawić zjadany pokarm.

Zdrowie

Smak, tekstura i Rozmiar Granulki

Oczywiście, wspaniałe pożywienie jest nic niewarte, gdy zwierzę nie chce go jeść. Inspiruje to naszych specjalistów żywienia zwierząt do zagwarantowania, aby każda miska karmy BEYOND® była zarówno satysfakcjonująca dla jego podniebienia, jak i zaspokajająca jego zapotrzebowanie, przyczyniając się w ten sposób do ogólnego dobrostanu zwierzęcia. Zarówno smak, tekstura, jak i i rozmiar granulek karmy to czynniki wpływające na atrakcyjność karmy dla psa, dlatego opracowując nasze receptury dużą wagę przywiązujemy do smakowitości.

Równie ważne jak to, co umieszczamy w naszych recepturach jest to, co pomijamy. Wszystkie nasze receptury karm suchych zawierają wysokiej jakości białko jako pierwszy składnik. Każda receptura powstaje z wyselekcjonowanych naturalnych surowców i niezbędnych składników odżywczych, tak aby Twój pies dostawał to, co liczy się najbardziej- smakowity posiłek, który jest w 100 % pełnoporcjowy.

Smak,Tekstura,Rozmiar Granulki, Beyond Karma dla Zwierząt