Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jak pozyskiwane są składniki karmy Beyond?

Jak pozyskiwane są składniki Twojej karmy?

Wiemy, że nie wszystkie składniki karm dla psów powstają w jednakowy sposób i że można wybierać spośród wielu dostawców.

Dlatego właśnie jesteśmy skrajnie wymagający przy nawiązywaniu współpracy z nowym dostawcą. Nasi dostawcy składników karm pełnią ważną rolę w tworzeniu każdej receptury BEYOND®, tak więc od początku upewniamy się, że spełniają oni nasze wymagania dotyczące specyfikacji produktu, jego bezpieczeństwa, higieny i dobrej praktyki produkcyjnej. Możemy z dumą stwierdzić, że nasze standardy zachowania jakości są wśród najbardziej rygorystycznych w branży.

Pozyskiwanie składników
1
Krok 1
Zidentyfikuj dostawców do pozyskania składników
2
Krok 2
Przeprowadź audyt w zakładzie dostawcy
3
Krok 3
Zbadaj czystość ich surowców poprzez regulacyjne kontrole bezpieczeństwa żywnościowego oraz oceny toksykologiczne
4
Krok 4
Przed zakupem, przetestuj każdy ze składników w laboratoriach analitycznych Nestle
5
Krok 5
Użyj technologii bliskiej podczerwieni w celu identyfikacji lub oceny wybranych składników pod kątem czystości, poziomu białka i wilgotności

Ponieważ pracujemy nad ograniczeniem naszego śladu środowiskowego, dążymy do pozyskiwania składników naszych karm od dostawców położonych tak blisko naszego zakładu produkującego karmy BEYOND® w Portoguaro, jak to tylko możliwe. Ponadto, jesteśmy zaangażowani w zapewnienie najwyższego możliwego poziomu dobrostanu i zdrowia zwierząt gospodarskich w całym naszym globalnym łańcuchu dostaw. Zdrowie i dobrostan zwierząt nie tylko mają bezposredni wpływ na bezpieczeństwo i jakość żywności, ale także przyczyniają się do długoterminowej opłacalności ekonomicznej, środowiskowej i społecznej dla zaopatrujących Nestle na całym świecie społeczności hodowców zwierząt gospodarskich.

Aby dowiedzieć się więcej o naszym zaangażowaniu w dobrostan zwierząt w naszym łańcuchu dostaw:

  • Zobacz jak nasz Kodeks Dostawców Nestle wymaga od dostawców pełnego respektowania wszystkich właściwych miejscowych regulacji w zakresie dobrostanu zwierząt.
  • Poznaj zasady nakreślone w naszych Wymaganiach Odpowiedzialnego Pozyskiwania Surowców, które zostały ukształtowane przez nasze globalne partnerstwo z World Animal Protection (WAP).
  • Poznaj Zobowiązanie Nestle dla Dobrostanu Zwierząt Gospodarskich oparte na zaleceniach Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt (OIE). Służy ono za podstawę dla naszych wymagań dotyczących odpowiedzialnego pozyskiwania mięsa, drobiu, jaj i produktów mlecznych.
  • Przeczytaj nasze Wytyczne Odpowiedzialnego Pozyskiwania Surowców (RSG) z Ryb i Owoców morza, które określają nasze dążenia w tym zakresie i pokazują jak działamy wraz z Partnerstwem dla Zrównoważonych Połowów dla odkrywania sposobów ciągłego doskonalenia.