Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Standardy produkcji Karm Purina Beyond

Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy właścicielem i jednocześnie operatorem zakładu, w którym powstają nasze karmy. Oznacza to, że bierzemy odpowiedzialność za nadzór nad każdym etapem przygotowania naszego produktu, co pozwala nam dostarczać Tobie i Twojemu zwierzęciu karmy wysokiej jakości.

Dlaczego wysoka jakość karmy dla zwierząt jest ważna?

W PURINA® dążymy do tworzenia wysokiej jakości karmy, której możesz zaufać. Tę filozofię kontynuujemy w tworzeniu karm BEYOND®. Możesz mieć pewność, że worek karmy BEYOND® to nie tylko karma wysokiej jakości, ale także odżywcza, stworzona z wyselekcjonowanych naturalnych składników.

Owies i jęczmień

Idziemy wyżej i dalej z naszymi środkami bezpieczeństwa i jakości

W PURINA®, dysponujemy globalnym zespołem ponad 400 naukowców, których celem są odkrycia poprawiające życie wszystkich zwierząt towarzyszących. Nasi koledzy zajmujący się utrzymaniem jakości, badaniami i rozwojem zawsze uważnie rozglądają się za najnowszymi dostępnymi wynikami badań i informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa surowców. Mamy również naukowców, których zadaniem jest badanie wszelkich znanych lub podejrzewanych zagrożeń bezpieczeństwa i informowanie innych członków zespołu o swoich ustaleniach. Wszystko to pozwala nam wytwarzać wysokiej jakości karmę, której możesz zaufać.

Badania / Doradztwo / Bezpieczeństwo

Ochrona karmy BEYOND®

Jakość i bezpieczeństwo naszych produktów ma u nas bezwzględne pierwszeństwo, a nasze procedury kontroli jakości należą do najbardziej rygorystycznych w branży. Nasz wyrafinowany system śledzenia surowców zapewnia, że są one śledzone od momentu przyjęcia w zakładach, poprzez ich włączenie w gotowy produkt, aż do półki sklepowej.

Ponadto, dla upewnienia się że nasze wysokiej jakości karmy spełniają wymagania, które przed nimi stawiamy:

  • Oczekujemy od każdego dostawcy spełnienia naszych surowych wymagań w zakresie specyfikacji surowca, bezpieczństwa produktu, higieny i praktyk wytwarzania. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym Kodeksie Dostawców Nestle.
  • Stale audytujemy swoich dostawców dla zapewnienia zgodności z Kodeksem Dostawcy Nestle i dla realizacji filozofii ciągłego rozwoju.
  • Przestrzegamy ponad 50 aktów prawnych regulujących wytwarzanie dobrej jakości karm dla zwierząt, jak również stosujemy się do wskazówek dobrej praktyki wydanych przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Karm dla Zwierząt Towarzyszących (FEDIAF)